Sertab Erener Harbiye konseriyle büyüledi

Sertab Erener, Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde hayranlarını büyüledi.

Sertab Erener, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ kapsamında konser verdi. İşte geceden detaylar:
* Sahne öncesi basının karşısına çıkan sanatçı, müzik kariyerinin 25. yılında olduğunu söyleyerek; ‘Önümüzdeki yıl albüm yapmayacağım. Onun yerine ülkemizin ihtiyacı olan bir sosyal sorumluluk programı yapacağım” dedi.
* Gazetecilerin “Sahnede sürpriz olacak mı?”sorusunu Erener, “Evet, soyunacağım” diyerek, güldürdü.
* ’Aşk’ isimli şarkısıyla konserine başlayan şarkıcı, ardından ‘Yanarım’, ‘Yalnızlık Senfonisi’, ‘Gel Barışalım Artık’ gibi sevilen şarkılarını söyledi.

“JİLETLERİNİZİ ÇIKARIN…”
* Erener, “Bu gece için sahnede orkestrayı bir platformla yerden çıkaracaktım ama paramız yetmedi. Sahne için çok para harcıyoruz, uçan kamera bile kullanıyoruz” dedi.
* Konserin ilerleyen saatlerinde bir potpori hazırladığını söyleyen sanatçı, “Çok damar oldu, jiletlerinizi çıkartın, Sezen Abla (Aksu) buna Sezen draması diyor, bende Sertab draması diyeceğim” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen Mustafa Erdoğan hakkında konuştu başlıklı makalemizde gülben ergen, Gülben Ergen Mustafa Erdoğan ve Mustafa Erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *