Sertab Erener 800 bin dolarlık ev bakıyor

Demir Demirkan’la olan 18 yıllık beraberliklerini sonlandıran Sertab Erener, satın almak için Nişantaşı’nda 800 bin dolarlık bir ev baktı.

Sertab Erener ve Demir Demirkan 18 yıllık beraberliklerini geçen ay sonlandırmıştı. Ayrılık sonrası bir yıldır Chicago’da Demirkan’la yaşayan Erener, önceki gün Nişantaşı’ndan ev baktı. Ayrılık sonrası Erener, sessizliğini korurken Demirkan yaptığı “Eylül 2014’te 18 yıllık ilişkimizi sonlandırma kararı aldım” açıklamasıyla gündeme geldi.
Chicago’ya yerleşmişti
Demirkan’ın geçen yaz Bodrum’da tanıştığı bir reklamcı güzelle aşk yaşadığı ve ilişkinin bu yüzden bittiği iddia edildi. Geçen yıl Chicago’ya yerleşen ve müzik çalışmalarına Demir Demirkan’la kurduğu ‘Painted On Water’ grubu adı altında devam edeceğini açıklayan Erener’in ayrılık sonrası ne yapacağı ise merak konusu oldu. Ayrılık sonrası ilk iş olarak İstanbul’a geri dönen Erener, şehrin merkezine yakın olmasından dolayı Valideçeşme’den ev bakmaya başladı. Erener’in, satın almak için geçtiğimiz günlerde 800 bin dolarlık dubleks bir eve baktığı ve çok beğendiği öğrenildi.
‘Mal paylaşımı sorun değil’
Erener Valideçeşme’de ev baktıktan sonra Nişantaşı’nda arkadaşlarıyla buluştu. Şarkıcı, gazetecilere yakalanmamak için mekânın alt katında oturmayı tercih etti. Yorgun hali dikkat çeken Erener, gazetecilerin ayrılık sorularını da cevapsız bıraktı. 18 yıllık birlikteliğin ardından müzik çalışmalarına ortak imza atmalarının yanı sıra şirketleri de bulunan Erener ve Demirkan’ın mal paylaşım konusu da gündeme geldi. Evli olmayan çiftten Demirkan, “Biz onu gayet medeni şekilde çözeriz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya doğumgününde başlıklı makalemizde Çağatay Ulusoy, medcezir ve Serenay Sarıkaya hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *