Serenay Sarıkaya’dan Mavi ve Medcezir yorumu

‘Medcezir’in ‘Mira’sı Serenay Sarıkaya, geldiği yer için şükrediyor ama bu durum onu bir taraftan da korkutuyor. Oyuncu, “Popülerliği hazmedebilmek zor. Çok zorlandığım zamanlar oldu” diyor.

Yıldızının iyice parladığı, yükselişte olduğu bir dönemde olduğuna şüphe yok. ‘Medcezir’in Mira’sı, Mavi reklamındaki seksi, enerjik, gülümseyen kız o.
Elle dergisi kasım sayısında Serenay Sarıkaya ile oyunculuğu, ‘Medcezir’ dizisi ve  yüzü olduğu Mavi markası ile işbirliği hakkında konuştu…

Gelen teklifleri neye göre eliyorsunuz?

Mesela bir markayla işbirliği yapacaksam, reklam yüzü olmakla ilgiliyse, inandığım bir şey olmalı. Bana yakışıyor mu, hissettiğim bir marka mı, bakarım. Benim kitleme hitap edebilecek bir ürün mü? İnsan inanmadığı, kendi de kullanmadığı bir şeyi ne kadar savunabilir ki? Tüm bunlar diğer proje ve diziler için de geçerli. Yaşıma uyuyor mu, kendimi o işte ne kadar doğru ifade edebilirim; bu proje bana ne katar gibi detayları düşünüp, tabii ki menajerimle de birlikte karar veriyorum.

Serenay Sarıkaya sevişme görüntüleri rekor kırıyor

Karar verirken kalp de devreye giriyor mu?

Bende sadece kalp devreye giriyor. Gerisini menajerim düşünüyor.

‘Medcezir’le birlikte ciddi bir hayran kitleniz oluştu. Bunu bekliyor muydunuz?

‘Medcezir’ tabii biraz daha genç bir kitleye hitap eden bir dizi. Ve sosyal medya daha çok gençlerin elinde. Dolayısıyla böyle bir patlama oldu. Tabii ki dizinin çok başarılı olması da önemli bir etken. Benim için de hayatımın bu döneminde çok doğru bir iş oldu. ‘Medcezir’in bana çok güzel şeyler getirdiğinin farkındayım. Kariyerimde muazzam bir yeni kapı açtı.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya doğumgününde

Çok güzel bir dönem yaşıyorsunuz…

Müthiş hissediyorum. Tüm bunlar için şükrediyorum, şükretmek de lazım… 15 yaşımdan beri farklı projelerde çalışıyorum. Şöyle bir geriye bakıyorum, aslında yedi yıla yakındır bu sektördeyim.
Çocukluğumdan beri ufak tefek de bir şeyler biriktirmişim. Artık bunların karşılığını aldığımı hissediyorum.
Zaten hedeflerim ve tüm dileklerim bunun üzerineydi. Ama tabii aynı zamanda çok ürkütücü, çünkü popülarite çok keskin bir bıçak sırtı gibi.
Ben de popülariteden çok başarımı korumaya çalışıyorum. Kendimi mesleğimle ilgili geliştirmek ve kalıcı olmak için çabalıyorum. Yoksa bir anda popüler olmak herkes için çok ürkütücü. Bunu kaldırabilmek, hazmedebilmek zor.
Benim de çok zorlandığım zamanlar oldu tabii ki.”

“AKSiYON OYNAMAK iSTiYORUM”

Mavi reklam filmindeki koşan, zıplayan hallerinizi görünce; Serenay Sarıkaya mutlaka bir aksiyon dizisi/filminde oynamalı diye düşündüm… Böyle bir şey ister miydiniz?

Çok isterdim. Ben zaten kendimi oyuncu olarak aksiyona hep yakın hissettim. Neden olmasın, bunun gerçek olmasını çok isterim. Zaten o gün reklam çekiminde de çok eğlendik. Hazırlık aşaması da adeta bir aksiyon filmine hazırlık gibiydi. Aksiyonda acayip şeyler var, bu hareketleri bize gösterenler, çekime hazırlayanlar oralara buralara tutunuyorlar, atlıyorlar, zıplıyorlar…  O kadar korkusuzlar ki… Çekimde çok eğlendim.

Adrenalin sever misiniz?

Çok severim. Zaten bugüne kadar çok acayip sporlarla uğraştım. Bu teklif gelince de o yüzden çok heyecanlandım.

Bir önceki yazımız olan Kerem Bürsin GQ dergisi röportajı başlıklı makalemizde gq dergi, Kerem Bürsin ve Kerem Bürsin eski mesleği hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *