Serenay Sarıkaya Muzaffer Yıldırım aşk mı yaşıyor?

Serenay Sarıkaya, bir süredir aşk yaşadığı konuşulan Muzaffer Yıldırım’la önceki akşam Nişantaşı Frankie’de geç saatlere kadar eğlendi.

erenay Sarıkaya, ‘Medcezir’ dizisindeki rol arkadaşı Çağatay Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra, aşk yaşamaya başladığı konuşulan Mars Sinemaları’nın sahibi Muzaffer Yıldırım’la önceki akşam Nişantaşı Frankie’deydi. İçeride samimi oldukları öğrenilen ikiliye, Sarıkaya’nın annesinin de eşlik ettiği söylendi. Anne Sarıkaya, geceyi erken noktalayıp kızının aracıyla mekandan ayrıldı.

Daha önce de aşk yaşayıp ayrıldıkları konuşulan Sarıkaya ve Muzaffer Yıldırım, geç saatlere kadar eğlendikleri mekandan ayrı ayrı çıktı. Kapıda, aşk sorularını yanıtsız bırakan oyuncu, bir otomobilin içine beş kişi binmeye çalışınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Muzaffer Yıldırım ise erkek arkadaşıyla fotoğrafları çekilirken objektiflere gülümsemekle yetindi.

Sinem Kobal’den Serenay Sarıkaya açıklaması

 Sibel Can’dan Serenay Sarıkaya’ya övgü

 Serenay Sarıkaya rezil oldu!

 

Bir önceki yazımız olan Gülçin Ergül 'Bir Tanecik Aşkım' ile geri dönüyor başlıklı makalemizde Bir Tanecik Aşkım, Gülçin Ergül ve Gülçin Ergül Bir Tanecik Aşkım hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *