Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy’dan ayrıldı mı?

Yorucu bir dizi sezonu geçiren oyuncu Çağatay Ulusoy, temmuz sıcaklarında hâlâ İstanbul’da ve tek başına!

Uzun süredir sevgilisi Serenay Sarıkaya ile görünmeyen yakışıklı oyuncu, önceki gün kız arkadaşlarıyla Yeniköy Sırçacı 14 adlı mekandaydı.

Gazetecileri gören Ulusoy, önce kız arkadaşlarını mekandan uğurladı, ardından da kendisi ayrıldı. Gazetecilerden kaçan, “Sevgilinizden ayrıldınız mı?” sorularına yanıt vermeyen Ulusoy’un sessizliği kafaları karıştırdı.

Çağatay Ulusoy sokak çocuklarıyla oynadı

Bir önceki yazımız olan Burak Özçivit Ceylansız daha mutlu! başlıklı makalemizde burak özçivit, Burak Özçivit Çeşme tatili ve Burak Özçivit Ceylan Çapa hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. mahya says:

    serenay sarikaya da gercekten ama gercektan hic bir guzelligi yok..eyar surdukleri o bam baya makyaj olmasaydi gercekten cok kotu bir gorun tu cikardi bence sakin durun bun lar hepsi teori fan toplamak icin yoksa kim bilir aralarinda ne geciyor ve ne his leri var sadece surekli konus sunlar bizi hep on de olak dizi reyting lerimiz yuksel sin diye o yuzdan hic bir aciklama yok cagatayin beyninde iyne ucu kadar akil olsa serenayin hic birguzeligi olmadini tas la vurur ve anlar serenay sadece cagatayin gucune dim dik yoksa burak odulu simdi unutulmustu ………neyse ,sans iste…

  2. zeyneb says:

    ama gercektan bi sorun cagatay la kim?(hande dogandemir)akil siz cagatay dene!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *