Şeref Meselesi’nde iki oyuncu aşk yaşıyor

Magazin gündemine bomba gibi düşen haber: Şeref Meselesi dizisinin oyuncuları aşk yaşıyor…. 

Dizi setinde doğan aşklar listesine son olarak Şükran Ovalı ile Şükrü Özyıldız eklendi.

İddiaya göre ikilinin “Şeref Meselesi” setinde başlayan arkadaşlığı, haftalar içinde yerini duygusal bir yakınlığa bıraktı. Şükrü Özyıldız ve Şükran Ovalı’nın bu beraberliği şimdilik meraklı gözlerden uzak tutmak istediği, o yüzden de popüler mekanlara uğramadıkları konuşuluyor.

Önce her şey rol gereğiydi… Senaryo öyle yazılmıştı ve onlar da kamera karşısında birbirlerine “aşıkmış” gibi yapacaklardı. Ama sonra işler değişti, senaryo gerçeğe dönüştü, birbirlerine gerçekten aşık oldular. Bazılarının aşkı evliliğe gitti, bazılarınınki kısa sürdü.

İşte yerli ve yabancı sanat dünyasının en ünlü set aşıkları:

Kavak Yelleri dizisinin iki genç yıldızı Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci aşklarını evliliğe taşımayı planlayıp nişanlandılar. Ama çiftin ilişkisi dizi bittikten sonra ayrılıkla sonuçlandı.

Fırtına dizisinde başlayan aşklarını evliliğe taşıdılar. Ama çift geçen yıl boşandı.

‘Ihlamurlar Altında’ dizisine başladıklarında Bülent İnal ile Tuba Büyüküstün birbirlerini tanımıyordu. Ancak çekimler ilerledikçe aralarında dostluk başladı. Bu dostluk daha sonra aşka dönüştü. İki sevgili dizide birbirlerine delicesine aşık bir çifti oynarken, gerçek hayatta da aynı duyguyu yaşadı. Dizi bittikten bir süre sonra ilişki de bitti.

Büyüküstün daha sonra bir başka dizideki rol arkadaşı Onur Saylak ile evlendi.

Bu aşkın farkı yönetmenin kadın, oyuncunun erkek olmasıydı… Yönetmen Türkan Derya ile oyuncu Ozan Güven’in aşkı bir zamanların sevilen dizisi ‘İkinci Bahar’da başladı. Evlenen çiftin Ali Aziz adlı bir oğulları var. Ünlü çift 5 yıl süren evliliğin ardından 2010 yılında boşandılar.

İlk evliliğini 18 yaşında meslektaşı Peker Açıkalın ile yapan oyuncu Nilüfer Açıkalın’ın yönetmen Orhan Oğuz’la aşkı da sette başladı. iki sevgili önce birlikte yaşadı, sonra evlendi. Nilüfer Açıkalın, eşinin yönettiği birçok filmde rol aldı.

Aşk hikayelerine yönetmenler, yapımcılar da katılıyor kimi zaman. ‘Aliye’nin yönetmeni Kudret Sabancı ile başrol oyuncusu Sanem Çelik arasındaki aşk da sette başladı. Sabancı ile Çelik kameralara yakalandığında yurt dışında olan ünlü yönetmenin eşi Esra Akkaya, yurda döner dönmez boşandı. Sabancı ile Çelik arasındaki ateş de kısa sürede söndü.

Şebnem Dönmez, ‘Neredesin Firuze’ filminin çekimlerinde tanıştığı yönetmen Ezel Akay’a gönlünü kaptırdı. Çift, 2004’te Rumelihisarı’ndaki evlerinde evlendi. Dönmez, Akay’ın ‘Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?’ adlı filminde de rol aldı. İkili daha sonra boşandı.

Halit Ergenç ‘Aliye’ dizisinde oynarken kardeşi rolündeki Emel Çölgeçen’le kısa bir aşk yaşamıştı.

 

Bir önceki yazımız olan Nebahat Çehre röportajda Yılmaz Güney'i anlattı başlıklı makalemizde Nebahat Çehre, Nebahat Çehre röportaj ve nebahat çehre yılmaz güney aşkı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *