Serdar Ortaç’ın karısı hamile mi?

Serdar Ortaç önceki akşam eşi Chloe’yle arakadaşı Dj Uğur Kirik’in eşinin doğum günü partisine katıldı. Taksim CVK Park Bosphours’da düzenlenen doğum günü partisinde Serdar Ortaç eşi Chloe’yle bol bol öpüşerek dostlarına mutluluk pozu verdi. Uğur Kirik’in eşinin doğum gününe Tümer Metin, Meriç Ermakastar ve dostları katıldı. Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Chloe’yle bu kez mutluluk kahkahaları attı. Şarkıcı daha sonra doğum günü partisine devam etmek için Reina’ya geçti.

“Keşke olsaydı”
Eşi ve eşinin İrlanda’dan gelen arkadaşlarıyla Reina’dan sabahın ilk ışıklarıyla çıkan Serdar Ortaç gazetecilerin karşısına çıktı. Eşinin günde 14 saat çalışması yüzünden baygın düştüğünü söyleyen Serdar Ortaç, Chloe’nin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Gazetecilerin “Serdar Bey, Chloe Hanım’ın sancı durumunu duyunca biz hamile olduğunu sandık” sözlerine Serdar Ortaç “Ah keşke baba. Ah keşke olsaydı. Ama olur olmaz çığlık atıp ben baba oldum diyeceğim” dedi. Daha önce Ortaç, Chloe hakkında “O gençliğini yaşamadan evlendim. Çocuğu erteleyeceğiz” yönündeki açıklamasına “Baba böyle bir açıklama yaptık ama Chloe’nin iki yılı var. Benim var mı diye konuşuyoruz” sözleriyle espri yaptı. Chloe yer aldığı ‘Bu tarz Benim’ adlı yarışmadaki jüri arkadaşı Bülent Ersoy hakkında gelen sorulara “Ben Bülent’i çok seviyorum. O da beni seviyor galiba” diyerek yanıt verdi. Serdar Ortaç “Bülent Hanım onu çok seviyor. Ona ‘Gelinim’ diye hitap ediyor” dedi.

Serdar Ortaç artık ev adamı!

 Serdar Ortaç borçlarından dolayı plazasını sattı

 Serdar Ortaç sinema filmi çekecek

 

Bir önceki yazımız olan Meryem Uzerli Ozan Güven'e komşu oluyor başlıklı makalemizde meryem uzerli ve meryem uzerli'nin evi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *