Serdar Ortaç artık ev adamı!

Serdar Ortaç ile İrlandalı eşi Chloe önceki gün Etiler Limonata’da görüntülendi.

Armağan Çağlayan ile röpartaj yaptığını açıklayan Serdar Ortaç, yeni albümünü yetiştirmeye çalıştığını ifade etti. Eşinin yeni yayın döneminde ‘Bu Tarz Benim’ programında juri koltuğuna oturduğunu ve onunla gurur duyduğunu anlatan Serdar Ortaç “Ben artık ev adamı oldum. Yardımcılarım yemekleri yapıyor, ben mutfakta başarılı değilim ama ısıtıp sofrayı kuruyorum.Hayat müşterek” dedi.

Chloe ise İvane Sert’le aynı tarz program yapıp, birbirlerine rakip olduklarının hatırlatılması üzerine “İvana’yı çok başarılı buluyorum ve beğeniyorum. O başka bir program yapıyor ben başka bir program yapıyorum“ diye konuştu. Serdar Ortaç, daha önce klibinde oynattığı eşiyle bir şarkıda düet yapmak isteyip istemediği sorusuna ise “Chloe’nin sesi çok güzel İngilizce çok güzel şarkı söylüyor ama aksağanı olduğu için Türkçe şarkı henüz söyleyemiyor o yüzden şimdilik düet düşünmüyoruz “ yanıtını verdi.

Serdar Ortaç borçlarından dolayı plazasını sattı

 Serdar Ortaç sinema filmi çekecek

 Serdar Ortaç cimri çıktı

 

Bir önceki yazımız olan Ece Erken'e 890 bin Euroluk doğumgünü hediyesi başlıklı makalemizde Ece Erken, Ece Erken doğumgünü ve Ece Erken hediye hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. February 7, 2015

    […] Serdar Ortaç artık ev adamı! […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *