Senin bahanen ne? (Nike Run İstanbul)

Cevap önemsiz. Zira “Nike Run” koşuları kapsamında 7 Ekim’de Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirilecek olan beş kilometrelik “Run İstanbul” koşusunda destinasyonun önemi yok, amaç koşma eyleminin kendisi. Run İstanbul’da bahanelere de yer yok, Nike koşmanın keyfine ve adrenalinin tadına varan veya varmak isteyen herkesi koşuya bekliyor. Run İstanbul sıradan koşulara benzemiyor. Nike’ın koşuyu eğlenceye dönüştüren Nike+ uygulamasıyla Run Istanbul koşusuna katılmak isteyenler, özel bir deneyim yaşatacak.

Nasıl mı? Örneğin koşucular kayıt yaptırdıkları andan koşumun bitimine kadar etkinliğin her aşamasında interaktif olarak yer alabiliyorlar Koşuya katılacaklar, Nike tarafından hazırlanan, içinde tişört, performansı ölçen çip gibi ürünlerin bulunduğu özel koşu paketine sahip oluyor; organizasyonun Facebook uygulaması sayesinde, performansını görme ve koşu sonuçlarını sayfasından arkadaşlarıyla paylaşma şansını da elde ediyor.

Sporculara ilham vermeyi ve onları desteklemeyi amaçlayan “Nike Run” koşuları, yaklaşık 7 milyon üyesi bulunan Nike+ topluluğu aracılığıyla, tüm dünyadaki koşucuları birbirine bağlıyor. Bu yıl 4.sü gerçekleştirilmek üzere 1 Eylül’de Çek Cumhuriyeti’nin Prag kentinde start alan koşular, 32 şehirde, 395.500 koşucuya ulaşacak. Koşular, 15 Aralık’ta Brezilya’nın Rio de Janerio ve Şili’nin Santiago şehirlerinde yapılacak etkinliklerle sona erecek.

2012

Daha fazla bilgi için: runistanbul.com

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *