Seksi Ebola hemşire kostümü!

Amerika ve Afrika’da binlerce kişinin öldüğü Ebola hastalığı sonrasında Ebola hastalarına müdahale için giyilen kostümler satış rekoru kırmaya başladı. Ebola kostümleri için atılan ‘Seksi Ebola hemşire kostümü’ başlığı ise büyük tepki çekti.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’nun açıkladığı verilere göre Amerika ve Afrika’da 4000 kişiden fazla insanın hayatına mâl olan Ebola virüsü ticari malzeme olarak kullanılmaya başlandı.

Ebola hastalarına müdahale etmek için görevlilerin giydiği tıbbı kostümler, 31 Ekim’deki Cadılar Bayramı için kostümü haline getirildi. Avrupa’da bir girişimcinin hazırladığı Ebola kostümleri internete ‘Seksi Ebola hemşire kostümü‘ başlığıyla satılmaya başlandı. 45 ve 189 dolar arasında değişen Cadılar Bayramı kostümleri, kadın ve erkek olarak iki farklı ürün halinde satılıyor. Gaz maskesi ve önlük, eldiven ve gözlükten oluşuyor.

Farklı tasarımlarda satılan ürünler için “Bu ürünler tehlikeli maddelere karşı korunmak için uygun değildir” uyarısı da yer aldı.

İnternette satış patlaması gerçekleştiren ‘seksi Ebola hemşire kostümleri‘ birçok ülkede tepkiye neden oldu.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *