Seks anlayışını değiştireceği düşünülen 2 teknoloji

Teknoloji, insanoğlu’nun varoluşunun temelinde bulunan cinsel ilişkiyi kısa bir süre sonra çok farklı bir hâle sokacağı söyleniyor. 

Gelişen teknoloji ve değişen dünya ile birlikte insanoğlunun hayatının bir parçası olan cinsel ilişkinin de farklı bir boyuta geçeceği düşünülüyor.

İşte seksi anyışını değiştirecek olan 2 teknolojik gelişme… 

1- Dokunmatik giyim, seksi nasıl etkileyecek?

Gelecek yıllarda daha da yaygınlaşacak olan robotik uzuvların seksi tümden değiştirebileceği düşünülüyor. Kolunu ya da bacağını kaybeden insanların günümüzde kullandığı dokunmatik dokunmatik giysiler ilerleyen dönemde seks yaşamını da olumlu yönde etkileyecek.

2-Oculus Rift ve Leap Motion 

Kısa bir süre önce Facebook ve Samsung’un üzerinde çalışmalar yaptığı Orulus Rift ile seks deneyimleri denenmişti. Geliştirilmişliği arttırılan gözlüklerden oluşan Oculus Rift’in Leap Motion teknolojiyle birleştirilmesi sonrasında yeni seks oyunlarının geleceği ve bu da cinsel ilişki kavramını değiştirebileceği düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Hacklenmemek için en iyi yöntemler başlıklı makalemizde hack, hack savunma yöntemi ve hacker hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. March 12, 2015

    […]  Seks anlayışını değiştireceği düşünülen 2 teknoloji […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *