Sedef Avcı’dan samimi röportaj

Sedef Avcı, oğlu Can’ın dünyaya gelmesiyle birlikte tam bir aile olduklarını söylüyor. Dokuz yıldır Kıvanç Kasabalı ile evli olan oyuncu “Şimdi her şey daha koruma altında” diyor.

Sedef Avcı, oğlu Can’ın dünyaya gelmesiyle birlikte tam bir aile olduklarını söylüyor. Dokuz yıldır Kıvanç Kasabalı ile evli olan oyuncu “Şimdi her şey daha koruma altında” diyor.

10 ay önce oğul Can’ı kucağına alan Sedef Avcı, başrolleri Engin Hepileri ve Başak Daşman’la paylaşacağı ‘Çiçek’    adlı dizisiyle televizyona geri dönüyor.
Evinin kapılarını ‘InStyle Kids’ dergisine açan oyuncu, kendisine eşlik eden oğluyla birlikte hem anneliği hem de projelerini anlattı…

CAN HAYATINA GİRİNCE…
Çocuğumun erkek olduğunu öğrenince daha bir hoşuma gitti.  Erkekler anneye daha bağlıdır     derler ya… Bakışları bile bir başka     oluyor. Karakter olarak henüz net değil ama rahat bir tip, o yönü daha     çok Kıvanç’a benziyor.  Bizde Kıvanç daha sakindir. Ben evhamlı olabiliyorum ama öğreniyorum sakinliği. Biraz daha planlı programlıyım. Aynı planlı olma halini Can üzerinde de denemeye çalıştım. Bir düzeni var ama şaştığı zamanlar oluyor. İlk dönemlerde şaşınca elim ayağım birbirine dolanıyordu, şimdi daha rahatım.

NASIL BİR ÇOCUK?
O kadar her şeyin bilincinde ki… Konuştuğu zaman ne olacak bilemiyorum. Her şeyi anlıyor, çok acayip. İşine geleni yapıyor, işine gelmeyeni yapmıyor. Bizim zamanımıza göre, her şeyin çok daha farkındalar….

GERÇEK BİR AİLE OLDUK
Önceden sanki flört ediyormuşsunuz gibi… Şimdi ise daha koruma altına alıyorsunuz her şeyi, çok daha güzel.

ÇALIŞMAK İYİ GELDİ
Ben çalışmayı çok seviyorum.     Çalışmadığım zaman mutlu olan biri değilim. Çalışmak bana motivasyon katıyor. İlk kez Can dört aylıkken çalıştım ‘Boynu Bükükler’de.
Çalışmam gerektiğini hissettim çünkü hiçbir zaman rutin bir hayata alışkın olmadım ve bu bana iyi gelmemeye başladı. Başka bir şey daha yapmam lazım ki, Can’a daha pozitif ve verimli dönebileyim istedim.

ARTIK DAHA MANTIKLIYIMEskiden projeler konusunda daha idealisttim. Şimdi mantıklı düşünüyorum. Çok güzel işler apar topar yayından kaldırılabiliyor, o yüzden inandığım insanlarla iyi bir işin içinde yer alıyorsam artık “Takdir izleyenin” diyorum.

KAÇIŞ ROTASI BOZCAADA

“Biz Bozcaada’yı çok seviyoruz. Orada gerçek anlamda tatil yapabiliyoruz. Benim çocukluğumda tatilimi geçirdiğim yerlere benziyor. Daha doğal, rahat. Çeşme, Bodrum’a gidince insanın ister istemez biraz daha kendine dikkat etmesi gerekiyor, daha ortalıkta oluyorsunuz. Bozcaada daha bakir. İnsanlarını çok seviyoruz. Çok yakın, tatlı dostluklar kurduk, esnafı çok güzel. Bir de ev kiralayınca o kadar rahat ettik ki. Seneye yine gideceğiz inşallah.”

BAŞKA ÇOCUK YOK!
“Ben tek çocuğum. Bundan ötürü bir eksiklik de çekmedim. Ne kadar güzel şeyler anlatılsa da çocuk sahibi olmanın zorlukları var. Tamamen hayatınız değişiyor. Bazısı çok mutlu olabiliyor, bazısı depresyona girebiliyor. Ben ortadayım. Çok mutluyum, bayılıyorum ona ama daha önceki hayatımı özlediğim zamanlar da oluyor. Denge kurmaya çalışıyorum.”

Bir önceki yazımız olan Sonsuz Bir Aşk filmi Denizli'de çekiliyor başlıklı makalemizde Denizli ve Sonsuz Bir Aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *