Seda Üren kimle evlendi?

27 December 2013 Friday, 21:02
Seda Üren'in kocası

Şarkıcı Seda Üren, iki yıldır birlikte olduğu Ercüment Nefesoğlu’yla evlendi. Üren yılbaşı gecesi sahnede olacağı için; çift, balayı niyetine ileri bir tarihte Güney Afrika’ya gidecek

Şarkıcı Seda Üren, iki yıldır birlikte olduğu Lazer Medical’ın sahibi Ercüment Nefesoğlu’la dünya evine girdi. Sheraton Maslak’ta önceki akşam gerçekleştirilen düğün törenine, aralarında Ferman Toprak ve Doğa Bekleriz gibi isimlerin de bulunduğu yaklaşık 150 davetli katıldı.
Törende çiftin şahitliklerini modacı Gülşah Saraçoğlu, Seda Üren’in menajeri Gürkan Akça ve Osman Yıldırım yaptı. Nikah kıyıldıktan sonra birbirlerinin ayağına basmak için çaba sarf eden çift, davetlileri güldürdü.
Nikahta bir ara, duygusal anlar da yaşandı. Üren, evlilik cüzdanını nikah memurundan aldıktan sonra gözyaşlarına hakim olamadı. Çift, ilk danslarını Seda Sayan’ın “Devlerin Aşkı” şarkısıyla yaptı.
Seda Üren yılbaşı gecesi sahnede olacağı için balayına çıkamayan çift, ileriki tarihte Güney Afrika’nın Cape Town şehrine gidecek.

 

Bir önceki yazımız olan Özge Ulusoy'dan samimi açıklamalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yazın...

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE