Seda Sayan’dan Songül Karlı’ya cevap geldi

Uğur Aslan’la ‘Su Gibi’ programını sunmaya hazırlanan Seda Sayan, erkek arkadaşı Erkan Çelik’le Kıbrıs’a gitti.

Seda Sayan, daha önce programı sunan Songül Karlı’nın, kendisi için söylediği “Taklitçi kimmiş canım? İnsanları küçümserken birgün onun gibi olmak için çabalarsın” sözlerine “Dememiştir öyle şey. Songül haddini bilen, iyi bir kızdır” yorumunda bulundu.

KIBRIS YOLCULARI

Eğlence ve kumar düşkünü sanatçıların yılbaşı rotası bu sene de değişmedi… Ünlü simalar, önceki gün yola çıktı… İstanbul ve Antalya’nın aksine yüzde 100 doluluk oranıyla öne çıkan Kıbrıs; Mehmet Ali Erbil, Ebru Gündeş, Gülben Ergen ve Serdar Ortaç gibi isimleri ağırlayacak. Ada’ya ayrıca 15 bin turistin   gelmesi bekleniyor.

‘GEL KIZ  BURAYA’

Alişan, Kıbrıs’a annesiyle beraber gitti. Gazetecilere poz veren şarkıcı, annesine “Gel kız buraya” diye seslenerek espri yaptı.

GELENEĞi BOZMADI

Serdar Ortaç, geleneği bozmadı ve bu yılbaşını da Kıbrıs’ta sahnede geçireceğini söyledi.  Şarkıcıya  eşi Chloe Loughnan da eşlik etti.

‘RUSSELL  BENDEN ÇEKiNiR’

Mehmet Ali Erbil, müdavimi olduğu Kıbrıs’a giderken güldürdü. Erbil, gazetecilerin Russell Crowe’un ‘The Water Diviner’ filmini izlediniz mi?” sorusuna şu yanıtı verdi:     “Russel beni izlesin. Russell benimle     aynı anda filmini vizyona sokamaz. Benden çekinir.”

OYUNCULUK  TEKLiFi ALIYOR

Türk sanat müziği sanatçısı Ahmet Özhan, eşi Filiz Akbulut’la Kıbrıs’ın yolunu tuttu. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özhan “Çok yoğun çalışıyorum, oyuncuk teklifi de geliyor ama o benim işim değil” dedi.

 Seda Sayan’dan Erkan Çelik açıklaması

 Seda Sayan’ın Ben Bilmem Eşim Bilir kavgası

 

Bir önceki yazımız olan 4 yeni aşığın İtalya kaçamağı başlıklı makalemizde ayşe hatun önal, cem yılmaz ve meryem uzerli hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *