Seda Sayan’dan Erkan Çelik açıklaması

Seda Sayan sevgilisi Erkan Çelik ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Seda Sayan, Show TV’de yaptığı programın tepkiler üzerine yayından kaldırılmasıyla ilgili olarak ilk kez konuştu: “Yargısız infazdı; ömrümden 10 yıl gitti. Türkiye’de bir daha asla canlı yayın yapmayacağım!

 Seda Sayan, Kanaltürk’teki ‘2. Sayfa’ programına çarpıcı bir itirafta bulundu. Show TV’de yaptığı programın tepkiler üzerine yayından kaldırılmasıyla ilgili konuşan Sayan, “26 yıllık televizyoncuyum ama Allah kahretsin ki, bana yapılan yargısız infaz. Mesleki bir karar aldım; Türkiye’de bir daha asla canlı yayın yapmayacağım. ‘Katili programa çıkardı’ dediler. Ben adama demediğimi bırakmadım, ‘Sempatik gösterdi’ dediler. Öyle üzüldüm ki, ömrümden 10 yıl gitti. Bana değil, iki densiz cahile inandılar” dedi.

Seda Sayan, sevgilisi Erkan Çelik’e Tarabya’dan 1 milyon TL’ye ev aldığı haberlerini de yalanladı: “Bu haber hem onu, hem de beni yaralıyor. Asla doğru değil. Benim Tarabya’da evim bile yok. Erkan’la böyle bir şeyin konusunu bile yapmadık. Tarabya ile hiçbir bağımız yok.”

‘iLiŞKiNiN ADINI KONUŞMUYORUZ’
Seda Sayan “Erkan Çelik’le aranızdaki ilişkinin adını koydunuz mu? Arkadaş mısınız, sevgili mi?” sorusunu “Şu anda bu ilişkinin adını konuşmuyoruz. İlişkinin adı var ya da yok, önemli olan bu değil” diye yanıtladı.

Bir önceki yazımız olan Ayşen Gruda Kadınlar Hep Gülmeli'de rol aldı başlıklı makalemizde ayşen gruda, ayşen gruda kadınlar hep gülmeli ve kadınlar hep gülmeli hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. December 31, 2014

    […]  Seda Sayan’dan Erkan Çelik açıklaması […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *