Seda Sayan orkestrasına çıldırdı: Kovun bunları

Evleneceksen Gel programında orkestranın söylediği şarkıları bilmemesine tahammül edemeyen Seda Sayan, ‘Lütfen bu orkestrayı kovun!’ diye haykırdı.

Evleneceksen Gel programında orkestranın söylediği şarkıları bilmemesine tahammül edemeyen Seda Sayan, ‘Lütfen bu orkestrayı kovun!’ diye haykırdı.
Evleneceksen Gel‘de Seda Sayan orkestradan ‘O Güzel Aşkımıza Nazar Mı Değdi Ayşem?’ şarkısını söylemesini isteyince stüdyoda kriz yaşandı.
Şarkıyı bilmediğini söyleyen orkestraya canlı yayında şakayla karışık çıkışan Seda Sayan, ‘Lütfen bunu kovun. Bu orkestrayı kovun. Kovun bunları. Bana burada yaşlı muamelesi yapıyorlar ya kaçtır!’ diyerek tepkisini dile getirdi.

Ardından ‘Bu türküyü bilen yok mu?’ diyince büyük şok yaşayan deneyimli sunucu Sayan, stüdyoda türküyü sadece 1-2 kişinin bildiğini görünce büyük şok yaşayarak, türkünün bir bölümünü söyledi. Dakikalarca programda yer tutan bu konunun ardından başka adaylara geçilerek reklama girildi.

‘Kovulma korkusu insana bakın neler yaptırıyor’
Reklam arasında Seda Sayan’ın söylediği ‘O Güzel Aşkımıza Nazar Mı Değdi Ayşem?’ türküsüne çalışan orkestra, yayına girildiğinde, türküyü başarılı şekilde seslendirdi. Bu performans üzerine Seda Sayan; ‘Kovulma korkusu insana bakın neler yaptırdı.Nasıl öğrendiniz? ‘ diyerek orkestra çalışanlarıyla şakalaştı. ‘Son şansınız. Bir tane daha aniden türkü söyleyeceğim. Söylediniz, söylediniz’ diyerek orkestrayı canlı yayında diken üstünde tutan Seda Sayan’a çalışanlar ‘Her gün kovulma tehlikesi yaşıyoruz arkadaş burada’ diyerek tepki gösterdi.

Bir önceki yazımız olan Mehmet Ali Erbil 'Genç kız ayağı' sendromuna yakalandı başlıklı makalemizde mehmet ali erbil ve mehmet ali erbil genç kız ayağı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *