Sağlıklı olmak için bu ürünlere dikkat edin!

Sağlıklı olmak için dikkat edilmesi gerekenler

Sağlıklı olmak için dikkat edilmesi gerekenler

Ducray’in yeni şampuanı Sensinol; hassas saç derisindeki kaşıntı, batma ve yanmaya karşı anında rahatlatıcı etki sağlıyor. Paraben, parfüm, koruyucu, renklendirici ve alkol içermiyor. Aynı zamanda alerjik reaksiyon riskini en aza indirecek şekilde formüle edildi.

ARTIK TÜRKiYE’DE
Amerika’nın ünlü saç bakım markası Finesse, Gratis’te sizleri bekliyor. Finesse Saç Bakım Ürünleri, ipek ve soya proteiniyle zenginleştirilen özel formülüyle kuru, hasar görmüş saçlara doğal güzellik vaat ediyor.

BOYAMADAN DOĞAL RENK
Wella Professionals, saçların boya kullanmadan doğal rengine dönmesi için SP Men Gradual Tone’u sundu. Aerosol köpük kıvamındaki ürün, pigment azalmalarına karşı geliştirilmiş teknolojisiyle beyazlamış saçları doğal siyah ya da kahverengi tonuna geri döndürüyor. İçeriğindeki C vitaminiyle saça bakım yapıyor ve parlaklık kazandırıyor.

iYi GECELER ÖĞÜNÜ
Hipp’in Organik Yulaflı Elmalı ek gıdası, zengin vitamin içeriğiyle bebekleri gece boyunca tok tutuyor. Ürün, tam tahıl unu ve tanecikleri içeriyor. Böylece güçlü kemik ve diş gelişimi için gerekli kalsiyumu da sağlıyor.

YUMUŞAK DOKUNUŞ
Chicco’nun, dermatolojik olarak test edilmiş hipoalerjenik ürünü Baby Moments ıslak mendil, ilk günden itibaren bebeğin hassas cildine uyum sağlayarak derinlemesine temizlik yapıyor. Yumuşak dokusuyla hem bebeğin altını değiştirmek hem de yüzünü ve ellerini su olmadan temizlemek için uygun.

YENiLENME ZAMANI
Molton Brown’un koleksiyonlarıyla yazın yıpranan cildiniz sonbaharda eski ışıltısını geri kazanıyor. Duş jelinden peeling’e, şampuandan maskeye yazın yıpranan saç ve vucudunuza canlılık katmanın tam zamanı.

ONARICI BAKIM
Avene, güneş sonrası kullanabileceğiniz canlandırıcı ve onarıcı bakım kremiyle sizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor, vücut nem oranınızı dengeliyor. Avene Reperateur Apres Soleil’in, yatıştırıcı, nemlendirici ve besleyici özelliklere sahip aktifleri, cilt bariyerinin yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor.

SAÇ YOĞUNLUĞU AKTiVATÖRÜ
Kök hücreler üzerinde yapılan 24 yıllık araştırmalardan esinlenerek herkese saç yoğunluğu kazandırmayı misyon edinen Kerastase, saç yoğunluğu aktivatörü Densifique’i yarattı. Formülünde Stemoxydine molekülü,
polimerler, B3, B5 ve B6 vitaminleri var.

Bir önceki yazımız olan DÜNYA EMZİRME HAFTASI - EMZiREN KADINLARIN MAHALLE BASKISI başlıklı makalemizde alkol kullanan anne, anadolu sağlık merkezi ve anne hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *