Şafak Sezer Show TV’de program sunacak

Gezi Parkı eylemlerine destek verdikten sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği iftar yemeğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dizlerine kapanıp özür dileyen oyuncu Şafak Sezer program sunmaya hazırlanıyor. 

Show TV’nin yeni yayın döneminin sürprizi olarak görülen Şafak Sezer, ünlü “Kumar’s at no 42” programının Türk versiyonunu sunacak. 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği program Eylül ayında yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Cumartesi akşamları yayınlanacak olan programı Kanal D ve Star gibi büyük kanallarda zorlu rakipler bekliyor.

‘İHALE ALMADIM’ DEMİŞTİ

Öte yandan kısa bir süre önce Beyaz TV’nin canlı yayın programına katılan Şafak Sezer, Gezi Parkı olaylarına hiç katılmadığını söylemişti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la olan ‘malum’ fotoğrafı için de ‘özür dilemedim’ diyen Sezer, “Ben ihale almıyorum, televizyon kanallarında torpille oynayan birisi değilim. Tiyatrocu, sinemacıyım ben.” demişti. Bu açıklamasından kısa bir süre sonra Show TV ile program sunuculuğu konusunda el sıkışan Şafak Sezer sosyal medyanın da gündemini meşgul edeceğe benziyor.

Bir önceki yazımız olan ‘Kötü Ashgar’ hangisi? başlıklı makalemizde Aftab Asghar kardeşler, ikiz ve ingiltere hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *