Saba Tümer ve Mehmet Aslan aşkı gerçek mi?

Saba Tümer ve Mehmet Aslan arasındaki ilişki iddiaları güçlendikçe ikili de bunu yalanlamayı sürdürüyor.

Geride bıraktığımız günlerde havaalanında samimi bir şekilde görüntülenen Saba Tümer ve Mehmet Aslan bu görüntüleri uzun yıllardır sürdürdükleri dostluğa bağlamalarına rağmen takipçilerini inandıramadılar.

İkili bu konuda insanların akıllarında soru işareti kalmaması adına yeni bir paylaşımda bulundu. Mehmet Aslan Saba Tümer’le çektiği bir selfieyi sosyal medya hesabından paylaşmış Saba Tümer de bunu repostlamış. Son derece samimi fotoğrafın altındaki notsa şu şekilde: Mutluyuz huzurluyuz çünkü dostuz forever…

Saba Tümer’in Reflex dergisine verdiği röportaj

TV 8’de ‘Saba Tümer’le Bu Gece’ programını sunan Saba Tümer, Reflex dergisine röportaj verdi. “Güzel ve zeki bir kadın yalnızlığa mahkûm mudur?” sorusuna Tümer, şu cevabı verdi: “Hiç değildir. Ben yalnız olduğuma da inanmıyorum. Onun da bir zamanı olduğuna inanıyorum. Çok derin sınandığıma göre, bu hayata son gelişimdir. Şu ana kadar o zaman gelmedi. Tabi, yaşadığım ilişkiler oldu ama tam olması gerektiği gibi olmadı.

Önce insanım’

Bundan sonra olmazsa da benim için bir sorun yok. Ama bir şekilde, onun da zamanı olduğuna inanıyorum artık. Sonuçta ben bu filmin, yönetmeniysem eğer, ya o senaryoyu yazmayı unuttum ya da yazdırılamadı. Başrolü daha ziyade kariyer olarak kullandım. Şimdi kariyer kısmı tamamlandığına göre aşk- meşk için de bir senaryo zamanı geldi. Sonra filmimi izlerken ‘Niye yalnız kaldım’ demek istemiyorum. Sıradan ve eğlencesine ilişkiler yaşayan bir tip değilim. Bir ilişkim olacaksa ve yaşayacaksam, o artık benimle ömür boyu olsun isterim.”
Sezen Aksu röportajının kendisinde ayrı yeri olduğunu söyleyen Tümer, “Sezen röportajı bambaşkaydı. Unutulur gibi değil. Her zaman için önce insanım sonra haberci” diye konuştu.

‘Aslında asabi tipliyim’
“Kendinize baktığınızda nasıl bir kadın görüyorsunuz?” sorusuna Tümer, “Kahkaha attığım kadar asabi bir tipim de aslında. Benim yapımda pes etme duygusu yok. Bulunduğum noktaya toslaya toslaya geldim” dedi.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Çelikkol ve Selçuk Şahin neden kavga etti? başlıklı makalemizde İbrahim Çelikkol ve selçuk şahin hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *