Rusya’da bir garip kedi kurtarma operasyonu

Rusya sosyal medyası şu günlerde ilginç bir kedi kurtarma operasyonu görüntüsünü konuşuyor.

1 yaşında bir kedinin ağaçta kaldığını gören mahalle halkı durumu yetkililere haber veriyor. Olay yerine gelen bir askeri yetkili kedinin basit bir yöntemle kurtarılabileceğini söyleyerek bir uzun bir ipin ucuna donmuş 1 litrelik pet şişesini bağlıyor. Şişeyi ağaçta kalan kediye doğru atıp, kedinin kaçacağını düşünen yetkili büyük bir şok yaşıyor. Çünkü ağırlaşan pet şişe ağaca kadar gitmiyor ve sonrasında alt kattaki bir evin de camını kırıyor.

Kedi kurtarma operasyonunu izleyen mahalleliler gülme krizine girerken, adamımız son çare olarak kedinin asılı kaldığı ağacı kesmiyor. Uzun uğraşlar sonrasında ağaç kesiliyor ve ağaçta asılı kalan kedi de yetkiliden oldukça uzak bir yere gidiyor.

Bu komik olaydan sonra Rusya sosyal medyasında kedi kurtarma operasyonu ve başrolü kimseye kaptırmayan adamımız hakkında onlarca video ve caps yayınlanıyor…

İŞTE O İLGİNÇ OLAY…

Bir önceki yazımız olan Lesego Daniel benzini ananas suyuna çevirdi! başlıklı makalemizde ananas suyu, benzin ve Lesego Daniel hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *