Romeo ve Juliet’e ünlü akını!

William Shakespeare’in ölümsüz aşk hikayesi “Romeo ve Juliet”, önceki akşam Zorlu Center PSM‘de sanatseverlerle buluştu.

Tüm zamanların en iyi aşk hikayeleri arasında gösterilen Romeo ve juliet‘in nefes kesen gösterisini izleyenler arasında Kenan İmirzalıoğlu, Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan, Pınar Altuğ Atacan-Yağmur Atacan, Asuman Krause, Ayşe Kucuroğlu gibi sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalar yer aldı. Gösteri 21 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Zorlu Center PSM‘de izlenebilecek.

Aşk sorusu kızdırdı
Gösteriyi yönetmen Uluç Bayraktar ile izlemeye gelen Kenan İmirzalıoğlu, hızla gösterinin yapıldığı salona doğru yöneldi. Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal’la görüntülenen İmirzalıoğlu, aşk dedikodularıyla ilgili konuşmak istemedi. Gazetecilerin “Sinem Hanım’la birlikte olduğunuz doğru mu?” sorusu karşısında sinirlenen İmirzalıoğlu, “Bin kere sorsanız da özel hayatımla ilgili konuşmayacağım. Biz söylüyoruz siz kafanıza göre yazıyorsunuz” diyerek tepki gösterdi.
Geç kaldık
Engin Altan Düzyatan-Neslişah Alkoçlar çifti gösteriyi izlemeye el ele geldi. Son an gösterinin yapıldığı alana gelen İkili, “Geç kaldık arkadaşlar” dedikten sonra koşar adım solona yöneldi.

Romeo ve Juliet kurbanı oldu
Başka bir salonda tiyatro oyununa gelen Erdal Beşikçioğlu, gördüğü kalabalık karşısında şaşkınlık yaşadı. Ne olduğunu anlamaya çalışan Beşikçioğlu, gazetecilerden yardım alarak durumu öğrenmeye çalıştı. Bir süre dizilere ara verdiğini belirten Beşikçioğlu, yeni projelerini gazetecilerle paylaştı. Başarılı oyuncu, “Etiler girişinde Tatbikat Sahnesi’nin ikinci yerini açıyoruz. 11 Mart gibi galamız var. Ona hazırlanıyoruz. İstanbul’da tiyatro ne alemde ona bakıyoruz. Seyirciyi salonlarda özledim. Bir süre ekranlardaydık, şimdi de onlarla beraber salonlarda olacağız” diye konuştu.

Asuman Krause, Pınar’ı utandırdı
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti gösteriyi birlikte izledi. Gazetecilere röportaj veren Pınar Altuğ, hayranlarının aksine bu kez ünlü bir isim tarafından sözlü şakaya maraz kaldı. Altuğ’un gazetecilere röportaj verdiğini gören Asuman Krause, yakın dostu Pınar Altuğ’a “Çok hoşsunuz maşallah, taş gibi… Ailecek sizi izliyoruz.” diyerek takıldı. Bu durum karşısında ne yapacağını şaşıran Pınar Altuğ, “Rezil oldum” demekle kaldı

Bir önceki yazımız olan Sertap Erener'in yeni sevgilisi Emre Kula başlıklı makalemizde Emre Kula kimdir, sertab erener ve Sertab Erener'in yeni sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *