Reaksiyon ve Alın Yazım dizileri geliyor

Yeni sezonla birlikte kanallarda rekabet başladı. Eylül ayının en merak edilen dizisi ise Erdal Beşikçioğlu’nun…

Sezonun en iddialı dizisi ‘Reaksiyon.’ Star TV’de ekrana gelecek yapımda Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan ve İsmail Demirci başrolleri paylaşıyor. Dizide, bir grup cesur adam ve kadının tarihin akışını değiştirmek uğruna hayatlarını ortaya koyma hikayesi anlatılıyor.
İbrahim Çelikkol’un özel operasyonlara katılmış kahraman bir bordo bereliyi canlandırdığı dizide, İsmail Demirci gözü pek bir polis memuru rolünde….

Behzat’tan Yavuz’a…
Doktor Zeynep’i Selen Soyder canlandırırken, Savcı Duygu rolünde ise Nehir Erdoğan yer alıyor.
Beşikçioğlu ‘Yavuz Aslan’ rolüyle seyirciyle buluşurken, Yurdaer Okur ise, Türkiye’nin esaretten kurtulması için and içmiş ‘İstihbarat Başkanı Gürkan’ rolünü canlandırıyor.

‘Alın Yazım’

Başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül ve Aykut Ünal’ın paylaştığı ‘Alın Yazım’ dizisi 1 Eylül Pazartesi günü Kanal D’de başlıyor. Dizinin yapımcılığını Nilgün Sağyaşar, yönetmenliğini Canan Evcimen ve
Atilla Cengiz üstleniyor. Dizi; kıskançlık ve hırslarla örülü sürük-leyici hikayesiyle dikkatleri çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Naz Elmas'tan Stajyer Mafya yorumu başlıklı makalemizde naz elmas, naz elmas stajyer mafya ve stajyer mafya hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *