Ralph Lauren ve Tülin Şahin meme kanserine dikkat çekti

Ralph Lauren’in yıllardır birlikte çalıştığı tek Türk manken olan Tülin Şahin, bu kez ünlü tasarımcının global sosyal sorumluluk projesinde yer aldı.

Ralph Louren tüm dünyada meme kanserine dikkat çekmek için yapılan projelerden birine imza attı. Marka yıllardır sürdürdüğü ‘Pink pony promise‘ kampanyasıyla satışlarının bir kısmını ‘Pink pony promise‘ derneğine aktararak meme kanseriyle savaşan kadınlara bağışlıyor. Dünyaca ünlü isimler ‘Pink pony promise’ kampanyası için hazırlanan ve ‘Söz veriyorum bu yıl …….’ diye başlayan pankartları istedikleri şekilde tamamlıyor. Paylaşılan her fotoğraf adına marka 10 dolar bağış yapıyor. Hedefi 1 milyon bağışta bulunmak olan marka için poz veren Tülin Şahin boşluğu, “Bu yıl söz veriyorum, Ralph Lauren’in harika ve anlamlı projesi #pinkponypromise için her zaman olduğu gibi bu yıl da destek vermeye devam edeceğim…” sözleriyle doldurdu.

Bir önceki yazımız olan Kıvanç Tatlıtuğ'un doğum günü başlıklı makalemizde Kıvanç Tatlıtuğ'un doğum günü ve Kıvanç Tatlıtuğ; hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *