Placebo da ‘Gezi’ dedi!

Geçtiğimiz ayın 16’sında İstanbul’da sahneye çıkan dünyaca ünlü İngiliz alternatif rock grubu Placebo, yeni albümü öncesi yayınladığı kısa videoda Gezi olaylarına da yer verdi!
Grubun 16 Eylül’de yayınlanacak ‘Loud Like Love’ isimli albümünde bulunan ‘Rob The Bank’ şarkısının seslendirildiği 1 buçuk dakikalık video klibin 19’uncu saniyesinde, boynuna Türk bayrağı dolanmış, yüzünde gaz maskesi olan bir heykel görülüyor.
Polis ve kalkanların da yer aldığı videoda ayrıca gaz maskesi takan bir adam ile toz maskesi kullanan genç bir kız da bulunuyor.
Placebo’nun resmi Youtube hesabından dün yüklenen video klibin yönetmenliğini Diego Contreras ve Dave Ramirez üstlendi. Grubun ‘Rob The Bank’ klibinde ayrıca Türkiye’den de isimler rol aldı. Klibin yayınlandığı YouTube sayfasındaki kast bölümünde yer alan, Şerifcan Özcan, Naz Özcan, Aziz Özcan isimleri dikkat çekti.

Bir önceki yazımız olan Rock'n Coke'a müthiş final başlıklı makalemizde coca cola zero, final ve keşif hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *