Pınar Altuğ kaç yaşında?

Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan’ın düzenlediği sürpriz bir partiyle 40 yaşına girdi

Pınar Altuğ, önceki akşam Fulya’daki bir mekanda doğum gününü kutladı. Pek çok ünlünün katıldığı kutlama, Altuğ için sürprizlerle doluydu. Eşi Yağmur Atacan’ın “Bir yere gidiyoruz” diyerek kendisini partiye getirdiğini söyleyen oyuncu, “Yağmur böyle özel günleri unutmaz” dedi.

ÇEVREDEKİLER, ilerleyen saatlerde, yüksek sesten şikayetçi olunca, mekana zabıta ekipleri geldi. Konuklar keyfini bozmadı, tek kişilik pastalar dağıtan Atacan “Herkes Pınar için dilek dilesin” diyerek eşini duygulandırdı.

40’INCI YAŞA SÜRPRiZ PARTi
Pınar Altuğ, 40’ıncı doğum gününü eşi Yağmur Atacan’ın düzenlediği sürpriz partiyle kutladı. Fulya’daki Basilico Restaurant’ta düzenlenen partiye; Erdinç-Hande Acar çifti, Emel Müftüoğlu ve kızı Çağrı gibi isimler katıldı. Altuğ, eşinin “Hadi kalk bir yere gidiyoruz” diyerek kendisini partiye getirdiğini söyledi ve ekledi: “Yağmur böyle özel günleri unutmaz. Dışarı çıktık, sonra buraya geldim ve doğum günü sürprizi yaptı.”

Bir önceki yazımız olan Sinem Kobal Arda'yı İbrahim Çelikkol'la kıskandırdı başlıklı makalemizde arda turan, İbrahim Çelikkol ve Sinem Kobal hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *