Pınar Altuğ annesinin adını taşıyan takı seti çıkardı!

Çocuklar Duymasın dizisiyle adını Türkiye’ye duyuran oyuncu Pınar Altuğ, annesinin adını taşıyan takı setini satışa sundu.

Oyunculuk ve sunuculuğun yanı sıra yat tekstiliyle ticarete atılan Pınar Altuğ, artık mücevhercilik de yapacak. Pınar Altuğ, annesinin adını verdiği mücevher koleksiyonunu yarın Bebek Happily Ever After’da tanıtacak. Oyuncu, koleksiyonuna ‘Selma by Pınar Altuğ’ adını vermesinin sebebini, “Bana mücevher tutkusunu aşılayan annemdir. Bana hep, ‘Küçük de olsa mutlaka gerçek mücevher al’ derdi. Mücevher işine girince de markama annemin adını verdim” sözleriyle anlattı.

Lidyana.com’da satışa sunulacak ‘Selma by Pınar Altuğ’ koleksiyonunda ilk aşamada 150 civarında farklı ürün olduğunu açıklayan oyuncu, şunları söyledi: “Yat tekstili işinde sipariş üzerine kişiye özel üretim yapıyoruz ve Allah’a şükür işlerimiz çok iyi. Yoğun bir çalışmayla hazırlanıyoruz sezona. Mücevher koleksiyonumda da her müşterinin zevkine uygun ve zengin ürün yelpazesi olacak.”

 www.netgazetesi.net

Bir önceki yazımız olan Güldür Güldür'de Işın Karaca sürprizi! başlıklı makalemizde Güldür Güldür, Güldür Güldür Show ve Işın Karaca hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *