Petek Dinçöz Serkan Kodaloğlu’nu anlattı

İşadamı Serkan Kodaloğlu ile aniden evlenen Petek Dinçöz, ilişkisi hakkında merak edilenleri ve kendisindeki değişimleri Hafta Sonu dergisine anlattı.

Petek Dinçöz sadece şarkıcı kimliğiyle değil; verdiği kişilik mücadelesiyle de dikkat çeken bir kadın. Bu yüzden bir ay önce onu beyaz gelinlikle görenler, çok mutlu oldu. Hafta Sonu dergisine konuşan Dinçöz, son bir yılda değişen hayatını ve evliliğini anlattı…

‘Kalbim Kırık Tadilat Dolayısıyla Kapalı’ diye bir şarkı ile geri döndünüz.
Doğru, Şehrazat’tan ‘Tadilat’ şarkısını aldım. Artık o gazino devri kapandı. Şu ağır Petek gitsin, ben de sahnede yaşımı yaşayayım dedim. Zaten fotoğraflarımı Lara Sayılgan, klibimi de Tamer Aydoğdu çekti.

Gayet pop ve modern isimlerle çalışmışsınız…

Hayatımda da köklü değişiklikler yaptım. Çok kilo verdim. Zamanı geri almaya çalışıyorum çünkü zamanın değerini yeni anladım. Şu anda 18 yaşında bir kız gibi hissediyorum.
Eski Petek robota bağlamış bir kızdı. Şimdi ise özgür, kendini bulmuş bir kız görüyorum. Hayatımda artık komut yok! Kendi fikirlerim, zevklerim var.

Eşinizle nasıl tanıştınız?

Komşum! Yeni evime yedi ay önce taşındım.  Asansörde karşılaşıp, birbirimize, iyi günler diyorduk. Sonra spor salonunda selamlaşmaya başladık…

Eşinizin daha önce de ünlü sevgilileri olmuş. Tanışıyor muydunuz?

Hayır. O benim için bir komşuydu. Fakat spor salonunda bir bakışmalar, bir elektrik… Bir gün evimizin altındaki kafede bir kahve içtik, sohbet ettik. İçimden dedim ki: “Aa, bu tam evlenilecek bir adam!” Meğer o da benim için aynısını düşünmüş. Zaten yıllardır beni çok beğeniyormuş. Karşıma geçip, “Hadi ben hazırım evlenmeye” dedi. Ben de “Tamam” dedim: “Aile arasında bir nikah yapalım.” Kurban Bayramı’ndan sonra da arkadaşlarımızın geleceği büyük bir davet
vereceğiz.

Apar topar evlendiniz; hamile değilsiniz değil mi?

İnşallah olurum. İkimiz de gayet sağlıklıyız, müjdeyi veririz yakında. İnşallah Rabbim ikiz
verir!

EN GÜZEL BENiM

“Ben evde tüylü pofuduk terlik, pijama giyer otururum” demiştiniz yıllar önce. Hâlâ öyle misiniz?
Tüylü pofuduk terlikler yok artık! Evdeki Petek artık çok seksi! Bakımlı olmayı seviyorum. Diyorum ya, yeni bir ben doğdu. İki iki daha dört, Türkiye’nin müzik dünyasında en güzel kadını benim.
Daha iddialı olan varsa gelsin karşıma!

Başka kimi güzel buluyorsunuz?

Sibel Can! Çok cilveli, çok güzel bir kadın. Türkiye’de başka yok. Dünyadaki rakibim de Candice Swanepoel. Victoria’s Secret modeli olan şu kız.

ŞiDDETE SESSiZ KALMAYIN!

Başbakan’dan ağlayarak yardım istemeniz olay olmuştu. Neden ondan yardım istediniz?
Her ne kadar bu konuda eleştiriler gelse de, hükümet ve Başbakan kadına karşı şiddete çok duyarlı. Bana da sessiz kalmadılar, yardımcı oldular. Şöhretli bir kadın olmama rağmen çok mücadele verdim, çok sıkıntılar yaşadım. Evden dışarı çıkamıyordum. Türkiye’deki kadınlara söyleyeceğim tek şey; asla kendilerine gösterilen şiddete sessiz kalmasınlar.

SERKAN DÜĞÜNE GEÇ KALDI

Petek Dinçöz, düğünü şu sözlerle anlatıyor: “Flört ettikten iki ay sonra evliliğe karar verdik. Ayaklarım yerden kesilmişti. Rüyadaydım resmen! Düğünü herkesten saklıyoruz ya… Asistanlarımla onların arkadaşı olan bir modacıya gittik; “Klip çekimi için gelinlik alacağız” dedik herkese. Hiç hazırlanmamışım, düşünmemişim. Kabarık mı olsun, tüllü mü olsun… O gün, sahnede, kliplerde ve günlük hayatta saçımı tarayan üç ayrı kuaför ve üç ayrı makyözün hiçbiri kırılmasın diye altı kişi birden yaptı.
Hep gelin geç kalır ya düğüne; bizimkinde Serkan geç kaldı. İftar saati trafiğine takılmış. “Serkan neredesin?” diye arıyorum. “Köprüdeyim aşkım, atlayıp yüzerek geleceğim” diyordu bana.”

Bir önceki yazımız olan Fuat Saka ve Karmete Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ndeydi başlıklı makalemizde Fuat Saka, fuat saka 2014 ve Karmate hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. December 10, 2014

    […] Petek Dinçöz Serkan Kodaloğlu’nu anlattı […]

  2. January 5, 2015

    […] Petek Dinçöz Serkan Kodaloğlu’nu anlattı […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *