Petek Dinçöz menajeri ile yollarını ayırdı

İşadamı Serkan Kodaloğlu’yla geçen yaz dünyaevine giren Petek Dinçöz, menajeri Haluk Şentürk’le yollarını ayırdı.

Haziran 2013’te Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na eski eşi Can Tanrıyar için şikayet dilekçesi veren Petek Dinçöz, tehditlerden Şentürk’ün de nasibini aldığını belirtmişti. Dinçöz önceki akşam Twitter hesabından ‘Ağabeyim’ dediği Şentürk’le ‘daha fazla zarar görmesini istemediğini’ belirterek, iş ilişkisini sonlandırdı.

Petek Dinçöz hamilelik için ölümü göze aldı

Hamileliğinin felçle sonuçlanma riski olan Petek Dinçöz süreci son derece dikkatli bir şekilde yönetiyor.

Boyun kemiğinin ters olması nedeni ile hamile kalması durumunda felç kalma ve anne olmama riski taşıdığını kendisi söyleyen Petek Dinçöz’ün hamile olduğu yılbaşında ortaya çıkmıştı. Petek Dinçöz eşi Serkan Kodaloğlu ile önceki akşam bir balıkçıda yemek yediler.

Mekanda yaklaşık bir saat kalan ikiliden Dinçöz’ün hamile olduğundan dolayı yediğine ve içtiğine dikkat ettiği öğrenildi. Mekan çıkışı keyfinin yerinde olduğu görülen Dinçöz, magazin muhabirlerinin sorduğu hamileliği hakkındaki soruları yanıtsız bırakıp eşi ile araçlarına binerken “ Doğurmak için ölümü bile göze aldım” demişti.

Petek Dinçöz makyajsız görüntülendi

“Roman Havası” adlı diziye oyunculuğa adım atan Petek Dinçöz, makyajsız bir şekilde objektiflere takıldı.

Önceki sabah Rumeli Hisarı’nda asistanlarıyla birlikte kahvaltı yapan ünlü şarkıcı Petek Dinçöz’ü makyajsız haliyle görenler tanımakta bir hayli zorlandı.

Magazin muhabirlerinin kendisini çektiğini fark eden Petek Dinçöz, çantasındaki güneş gözlüklerini taktı.

 

Bir önceki yazımız olan Karadayı dizisinden kim ayrılacak? başlıklı makalemizde Bergüzar Korel, Çetin Tekindor ve karadayı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *