Petek Dinçöz hamilelik için ölümü göze aldı

Hamileliğinin felçle sonuçlanma riski olan Petek Dinçöz süreci son derece dikkatli bir şekilde yönetiyor.

Boyun kemiğinin ters olması nedeni ile hamile kalması durumunda felç kalma ve anne olmama riski taşıdığını kendisi söyleyen Petek Dinçöz’ün hamile olduğu yılbaşında ortaya çıkmıştı. Petek Dinçöz eşi Serkan Kodaloğlu ile önceki akşam bir balıkçıda yemek yediler.

Mekanda yaklaşık bir saat kalan ikiliden Dinçöz’ün hamile olduğundan dolayı yediğine ve içtiğine dikkat ettiği öğrenildi. Mekan çıkışı keyfinin yerinde olduğu görülen Dinçöz, magazin muhabirlerinin sorduğu hamileliği hakkındaki soruları yanıtsız bırakıp eşi ile araçlarına binerken “ Doğurmak için ölümü bile göze aldım” demişti.

Petek Dinçöz Serkan Kodaloğlu’nu anlattı

Petek Dinçöz sadece şarkıcı kimliğiyle değil; verdiği kişilik mücadelesiyle de dikkat çeken bir kadın. Bu yüzden bir ay önce onu beyaz gelinlikle görenler, çok mutlu oldu. Hafta Sonu dergisine konuşan Dinçöz, son bir yılda değişen hayatını ve evliliğini anlattı…

‘Kalbim Kırık Tadilat Dolayısıyla Kapalı’ diye bir şarkı ile geri döndünüz. Doğru, Şehrazat’tan ‘Tadilat’ şarkısını aldım. Artık o gazino devri kapandı. Şu ağır Petek gitsin, ben de sahnede yaşımı yaşayayım dedim. Zaten fotoğraflarımı Lara Sayılgan, klibimi de Tamer Aydoğdu çekti. Yazının devamı için tıklayın

Petek Dinçöz’ün kocası nikaha geç kaldı

Şarkıcı Petek Dinçöz’le evlenen işadamı Serkan Kodaloğlu; trafiğe takıldı, kendi nikahına geç kaldı.

nceki akşam Baltalimanı Portaxe’de evlenen Petek Dinçöz ve Serkan Kodaloğlu’nun nikahından ayrıntılar… n Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in kıydığı nikahın şahitleri Dinçöz’ün basın danışmanı Reyhan Özdemir ve Haluk Şentürk oldu. n İleride bir düğün yapacaklarını söyleyen Petek Dinçöz, “İki bayram arası düğün olmaz” diyerek mesaj verdi. İkilinin Kurban Bayramı’ndan sonra bir düğün yapmayı planladıkları öğrenildi.

Petek Dinçöz’ün yeni imajı

 Petek Dinçöz makyajsız görüntülendi

 

Bir önceki yazımız olan Beren Saat'ten Berkin Elvan mesajı! başlıklı makalemizde beren saat ve Berkin Elvan hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. January 11, 2015

    […] Petek Dinçöz hamilelik için ölümü göze aldı […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *