Paramparça 1. bölüm fragman izle

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın paylaştığı, yapımcılığını Endemol Türkiye’nin üstlendiği ‘Paramparça’ Pazartesi 20.30’da Star’da başlıyor!

PARAMPARÇA HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Hazırlıkları 1 yıl süren, ön siparişle 20’den fazla ülkeye pazarlanan dizide, Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya başrolde…

Dünyanın en büyük bağımsız şirketlerinden biri olan Endemol’ un Cannes’ da ön tanıtımını yaptığı ve yayına girmeden 20’den fazla ülkenin ön sipariş verdiği ‘Paramparça’ dizisi, 1 Aralık akşamı Star TV’de başlıyor. Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’ nın başrollerini paylaştığı dizinin senaryosu ‘Aliye’, ‘Binbir Gece’, ‘Aşk ve Ceza’ gibi dizilerin yazarı Yıldız Tunç’a ait.

Ön hazırlık bir yıl sürdü
Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği dizide Yeşilçay ve Petekkaya’ya, Ebru Özkan, Cemal Hünal ve Güneş Emir gibi başarılı oyuncuların yanı sıra, bu sene Antalya Altın Portakal’da “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü alan Nursel Köse eşlik ediyor.
Kandilli’de yer alan ve Boğaz’ın en ihtişamlı yalılarından biri olan Edip Efendi Yalısı, tekrar restorasyonu yapılarak hizmete açılan eski Tarabya Plajı’nın yanı sıra İstanbul Tarlabaşı ve Bebek Sahil gibi mekânlarda aylardır çekimleri süren dizinin, bir yıl süren ön hazırlık dönemi sonrası, ilk bölümü için çalışmalar yedi ay sürdü. Bestesi Ayşe Önder’e sözleri şarkıcı İntizar tarafından yazılıp, seslendirilen ‘Su Gibi Gözlerin’ şarkısı bir haftada 1 milyon 500 kişi tarafından izlenip paylaşıldı.

Bir önceki yazımız olan Medcezir 49.Bölüm fragmanı izle başlıklı makalemizde medcezir, Medcezir 49.Bölüm ve Medcezir 49.Bölüm fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *