Özür Dilerim filmine övgü

Güven Kıraç’ın ilk kez yapımcı koltuğuna oturduğu ödüllü film “Özür Dilerim”in Feriye Sineması’ndaki özel gösterimine katılan Meltem Cumbul, arkadaşına destek çıktı
“Güven ne kadar usta bir oyuncu olduğunu tekrar göstermiş oldu. 1987’den beri arkadaşlığımız var. Artık kardeş gibiyiz” diyen oyuncu, Kıraç’la gurur duduğunu söyledi.

GALA YERİNE ÖZEL GÖSTERİM

Güven Kıraç’ın yapımcılığını ve başrollerden birini üstlendiği “Özür Dilerim” filmi için düzenlenen özel gecenin tüm geliri Tohum Otizm Vakfı’na bağışlandı

Güven Kıraç’ın ilk kez yapımcı koltuğuna oturduğu “Özür Dilerim” filminin özel gösterimi önceki akşam Ortaköy’deki Feriye Sineması’nda Tohum Otizm Vakfı yararına yapıldı. Gala yerine özel gösterimi tercih eden ekip, gecenin gelirini Tohum Otizm Vakfı’na bağışladı.
Geceye başrol oyuncuları Güven Kıraç, Köksal Engür, Sema Poyraz, Gökhan Kıraç, Deniz Denker’in yanı sıra Erkan Can, Meltem Cumbul, Ceyda Düvenci, Mehmet Günsür ve eşi Katerina Günsür, Berrak Tüzünataç, Azra Akın, Demet Evgar, Sarp Levendoğlu, Ömer Faruk Sorak, Nebil Özgentürk, Bülent Emin Yarar gibi isimler katıldı.
“Özür Dilerim”, Hamburg Film Festivali’nde gösterilmiş ve İstanbul Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştü.

“ADAY ADAYI OLMASI BİLE GÜZEL”

Meltem Cumbul, “Kelebeğin Rüyası” filminin Oscar’da aday olamamasıyla ilgili, “Yılmaz Erdoğan’ın filmi harika bir iş. Oscar’ın kriterlerine uymayıp, ödüllendirilmemiş olabilir ama gerçekten oraya kadar gelmesi bile güzel bir işti” dedi.

“İKİ YIL ENGELLİ MERKEZLERİNİ GEZDİM”

“Özür Dilerim”de engelli Selim’i canlandıran Güven Kıraç, filme hazırlandığı süreci anlattı: “Onları anlamak için iki yıl engelli merkezlerini gez-dim. Durumlarını birebir yaşamak için onlarla zaman geçirdim.”

DÖVMESi KANATLI

“Özür Dilerim” filminin özel gösterimine katılan Berrak Tüzünataç’ın kıyafeti sırtına yaptırdığı yeni dövmesini açığa çıkardı.

Bir önceki yazımız olan Grup Hepsi No Name BKM Mutfak'ta başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *