Özgür Mumcu ve Bilge Öztürk öpüştü!

Tarkan’ın eski aşkı Bilge Öztürk ile şarkıcı Sıla’nın eski aşkı Özgür Mumcu, öpüşürken görüntülendi. Bilge Öztürk, “İkimizin de sevgilisi var mahvoluruz” derken, Özgür Mumcu para teklif etti: Silin onları, size para vereyim!

İkili önceki akşam Asmalımescit’teki bir mekanın önünde, ayaküstü eğleniyordu; öpüşmeye başladıkları an, fotoğraflarının çekildiğini fark edip şok oldular. Mumcu, elini cebine soktu ve meslektaşlarını aşağılayarak “Arkadaşlar bu fotoğrafları silmeniz için kaç para lazım? Lütfen silin, istediğiniz parayı size vereyim” dedi.

Gazetecilerden ‘hayır’ yanıtını alan Özgür Mumcu’nun yardımına Bilge Öztürk yetişti. Bilge Öztürk, “Arkadaşlar lütfen fotoğrafları silin. İkimizin de sevgilisi var, ikimiz de mahvoluruz. İsterseniz size poz verelim ama bu fotoğrafları silin” teklifinde bulundu.  Olumsuz yanıt alan ikili eğlendikleri mekana geri döndü.

Bir önceki yazımız olan Belçim Bilgin kız çocuk istiyor başlıklı makalemizde Belçim Bilgin, Çalsın Sazlar ve Tophane-i Amire hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *