Özcan Deniz’in Özgecan Aslan mesajı

Özcan Deniz, yönetmenliğini ve senaristliğini kendisinin yaptığı ’Sevimli Tehlikeli’ filminin Eskişehir galasında selfie yapıp izleyicilerle birlikte hep bir ağızdan ’Kadına şiddete hayır’ dedi. Eskişehir’deki Özdilek Alışveriş Merkezi’nde bu akşam düzenlenen Sevimli Tehlikeli filminin galası öncesinde yapılan söyleşiye filmin yönetmeni ve senaristi olan Özcan Deniz, oyuncular Ayça Ayşin Turan, Ercan Deniz ve Barış Karayel katıldı. Alışveriş merkezini dolduran çok sayıda kişi Özcan Deniz ile oyuncuların cep telefonlarıyla fotoğraflarını çekti.

Arena’nın ortasına atılmış gibiyiz
Gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını ifade eden Özcan Deniz, “İçeri girerken böyle bir atmosferle karşılaşacağımızı çok fazla tahmin etmemiştik. Bayağı arenanın ortasına atılmış gibiyiz. Ayça Karagül de, ben ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’de oynuyorum. Şükrü’yü bugün oynadığı diziden kopartıp getiremedik. Onun adına ‘Şeref Meselesi’nin kötüsü ‘Sadullah’ı getirdik size. Sadullah bizim filmde de kötü rolde” dedi. ‘Sevimli Tehlikeli’ filmin başrol oyuncularından Ayça Ayşin Turan da “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Biz aslında bugün buraya biraz buruk geldik. Malum Türkiye’yi yasa boğan bir olay yaşadık ve bu yüzden bir yanımız hep buruk. Buradan kadına şiddete hayır diye sesleniyoruz” diye konuştu. Ayça Ayşin Turan’ın sözleri üzerine Özcan Deniz de, “Peki şöyle bir şey yapalım mı? Bütün AVM’de bulunan herkes hep bir ağızdan ’Kadına şiddete hayır’ diye bağırabilir miyiz?’ dedi. ’Evet’ yanıtı alan Özcan Deniz, “Peki o zaman hazır olalım bir saniye, bunu da çekelim, bütün Türkiye’ye duyuralım” diyerek cep telefonunu çıkarttı, yanına filmin oyuncularını alıp arkasını izleyiciye dönerek selfie yaptı ve izleyicilerle birlikte ’Kadın’a şiddete hayır’ diye bağırdı. Özcan Deniz, 19 yaşındaki zihinsel engelli Nur Yağmur Şahin’i sahneye çıkartarak sarıldı. Şahin’in yakınları Nur Yağmur’un Özcan Deniz hayranı olduğunu söyledi.

Bir önceki yazımız olan Şeref Meselesi'nde Yiğit mafya babası mı? başlıklı makalemizde Kerem Bürsin, şeref meselesi ve şeref meselesi yiğit hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *