Ozan Doğulu ailesiyle doğumgününü kutladı

13 Ocak’ta 42’sine giren Ozan Doğulu ile 6 Şubat doğumlu eşinin ortak yaş günü kutlamasına birçok ünlü isim katıldı

Ozan – Ece Doğulu yeni yaşlarını ailesi ve dostlarıyla kutladı. Doğulu çiftinin doğum günü partisine Kenan Doğulu – Beren Saat, Neslişah Alkoçlar – Engin Altan Düzyatan, İdil Fırat,  Tuncer Öztarhan ve Burak Öztarhan gibi isimler katıldı. Çifte, kızları Arya ve Lila’dan keyifli bir sürpriz geldi. Çocuklar, anne ve babası için ‘Happy Birthday’ şarkısı seslendirdi.

ÇiFTE DOĞUMGÜNÜ

Ozan-Ece Doğulu çifti, önceki akşam düzenlendikleri partiyle doğum günlerini kutladı. Davet, aralarında Kenan-Beren Doğulu’nun da olduğu  aile üyelerini bir araya getirdi

Sekiz yıl önce evlenen Ozan ve Ece Doğulu, doğum günleri için ortak bir kutlama yaptı. Çift, Hyatt Regency İstanbul Ataköy VUE Lounge&Bar’daki partide ailelerini ve dostlarını ağırladı. Partiye, Kenan – Beren Doğulu, Neslişah Alkoçlar- Engin Altan Düzyatan, İdil Fırat, Selhan Aloğlu, Beyza Arslan, Tuncer Oztarhan gibi pek çok isim katıldı. Arya ve Lila adında iki kızları olan Ozan-Ece Doğulu, çocuklarının kendileri için seslendirdiği ‘Happy Birthday’ şarkısı eşliğinde pastalarını kesti.

Bir önceki yazımız olan Berrak Tüzünataç sevgilisi ile kahvaltıda başlıklı makalemizde Berrak Tüzünataç ve berrak tüzünataç sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *