Orhan Gencebay’dan Hülya Avşar’a tokat

Hülya Avşar, yılbaşı gecesi kendisini dinlemeye gelen Gencebay’ı “Öpücem” deyip ısırdı. Gencebay bu hamleye popoya okkalı bir tokatla karşılık verdi.

Hülya Avşar, yılbaşı gecesi Günay Restoran’da sahne aldı. Taşlı işlemeli transparan elbisesiyle göz dolduran Avşar’ı kızı Zehra, kız kardeşi Helin, ablası Leyla ve yeğenleri yalnız bırakmadı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar, “Allah, herkese yeni yılda ailesiyle olmayı nasip etsin. Ailem yanımda. İnsana her şeyden önce ailesi lazım. Arkadaşlar da önemli ama ailenize sahip çıkın, dört elle sarılın. O dünyanın en güzel mutluluğu” dedi.

Avşar’ı dinlemeye gelenler arasında Sevim Emre ve Orhan Gencebay da vardı. Avşar’ın şarkılarıyla yeni yıla giren Gencebay, bir ara ayağa kalkıp parmağıyla şarkıcıyı işaret etti. Avşar, “Öpücem” deyip sanatçının yanağından ısırınca olanlar oldu. Gencebay da Avşar’ın poposuna okkalı bir tokat attı. Gencebay, “Hep böyle yapıyor, tam yanağımdan öpecekken ısırıyor. Ben onu gebertirim… Hülya’yı çok seviyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kıvanç Tatlıtuğ'un eski sevgilisinden 'ayı' benzetmesi! başlıklı makalemizde İdil Fırat, kıvanç tatlıtuğ idil fırat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. January 12, 2015

    […] Orhan Gencebay’dan Hülya Avşar’a tokat […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *