Olivia Palermo’dan moda tüyoları

29 yaşındaki stil ikonu Olivia Palermo: “Bir topuklu ayakkabı, şık bir bluz ve güçlü bir göz makyajı ile  günü kurtarabilirsiniz. İnce zevkler  zamanla gelişiyor ve oturuyor…”

Olivia Palermo, ailesinin cemiyet hayatına mensup olmasından dolayı, Manhattan’da geçirdiği çocukluk yıllarında tanışmış modayla. Bu tutkusu gençlik yıllarında katlanarak artınca, ilgi alanını kariyerine taşımak istemiş.
Sokak modası denince akla gelen ilk isim olan Palermo, stil yolculuğunu ve Johannes Huebl ile olan evliliğini Marie Claire dergisine anlattı….

Stil ikonu olarak     anılmanızın sebebi nedir?
Hep modayla bağlantısı olan bir şeyler yapacağımı biliyordum. Bu konuda     kararlıydım. Modaya tutkum eskiden beri var. Elimdeki fırsatları, styling yapmak,     site kurmak ve moda tasarımıyla ilgilenmek için     avantaja çevirdim.

 Sizi ekranda görmemizi Patrick McMullan sağladı. Sizce kariyeriniz şans eseri mi başladı yoksa siz zaten bir gün herkesin tanıyacağı bir isim olacağınızı biliyor muydunuz?
İkisi de diyebilirim! Ben çok şanslıydım. İşimi yapmaya başladıktan sonra ismimi duyurana kadar, adım adım ilerledim. Ve tabii ki Patrick bu işin bir parçası. Blog için ilk fotoğraflarımı veren oydu. Çok gençtim ve yaptığı gerçekten de çok ince bir davranıştı.

 Sadece Manhattan cemiyet hayatı için hazırlanmış internet siteleri var. Sizin de isminiz bu sitelerde sık sık geçiyor…
Farkında dahi değilim.  Eğer bir grubun içinde anılacaksam bu, moda alanında çalışanlardan oluşsun. Ancak David Colombia’nın oluşturduğu internet sitesi benimkinden ve birçok magazin sitesinden başarılı.

 Dedikodular ve kıskançlıkla baş etmenin en iyi yolu nedir size göre?
En iyi yol gülüp geçmek ve iyi bir insan olmaya devam etmek.

ZENGİN OLMAK ŞART DEĞİL

Kadınlara stil konusunda ne söylemek istersiniz? Ne gibi önerileriniz olur?

Güzel bir topuklu ayakkabı, şık bir bluz ve güçlü bir göz makyajı ile günü kurtarabilirler. Özgün bir stile sahip olmak için mutlaka zengin bir çevrede yetişmek gerekmiyor. İnce zevkler  zamanla gelişiyor ve oturuyor.

 Markalar da sizinle çalışmayı çok seviyorlar…
Markalarla çalışmayı çok seviyorum çünkü onlar bana, mağazaları için styling yapma şansı sunuyorlar. Yaratıcı, kendiliğinden gelişen ve genç ruhlu her türlü çalışmaya bayılıyorum.

ÇiFT OLARAK ÇOK  iYi iŞLER ÇIKARIYORUZ

 Hakkınızda ne düşünüldüğünü  önemseyip, kafaya takar mısınız?
Hayır… Ciddi anlamda markama ve projelerime     odaklanmış durumdayım. Ayrıca beni engelleyen
bir şey olduğunu da düşünmüyorum.

 Evli olmak nasıl bir duygu? Bize biraz düğün  gününüzü anlatır mısınız?
Olağanüstüydü… Aile arasında küçük bir kutlama
yaptık ve unutulmaz anlar yaşadık.

 Eşiniz de kariyerinde gittikçe ilerliyor. Hem  model, hem de fotoğrafçı olarak… Onunla birlikte çalışmak nasıl bir duygu?
Eşim fotoğrafçılık kariyerine başlamadan önce de bir süre birlikte çalıştık. Birçok kampanyada da ikili olarak yer aldık. Beraber yürüteceğimiz bir proje ortaya çıktığı zaman çok heyecanlanıyor ve eğleniyorum. İkimiz de birbirimizin dinamiklerinin farkındayız. Hem kamera önünde, hem de arkasında… Bu durum, ilişkimizin iyi gitmesinin de önemli bir parçası. Eşim, Masai Kabilesi’ne yardımcı olmak için oluşturdukları el sanatlarını fotoğraflıyor. Pikolinos ile de işbirliği yapıyor. Bir de benim başladığım bir kampanyanın fotoğraflarını çekti. Çift olarak çok iyi işler ortaya çıkarıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Haber olmak için sokak ortasında soyundu! başlıklı makalemizde nadeea, nadeea haberleri ve rusya'nın lady gagası hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *