O Hayat Benim’in Mehmet Emir’i Sinan Albayrak

Sinan Albayrak: “Şükretmeyi bilen biriyim. Eskiden kimsenin aklına gelmeyen işleri yaparak para kazanırdım. Şimdi ise tamamen oyunculuk yapıyorum”

‘O Hayat Benim’ dizisinde canlandırdığı ‘Mehmet Emir’ karakteriyle beğeni toplayan Sinan Albayrak, dizisinin başarısından oldukça memnun.  Cadde okurları için objektif karşısına geçen Albayrak, birbirinden samimi açıklamalar yaptı.

 ‘O Hayat Benim’in gidişatından memnun musunuz?
Dizimiz harika gidiyor. O kadar çok kaliteli yapım yayından kalkarken, biz çok şanslıyız. Reytinglerimiz ve her şey çok iyi. Üçüncü sezonu da görürüz diye düşünüyoruz.

 Bu başarıyı neye bağlıyorsunuz?
Oyunculara bağlıyorum. Çünkü her oyuncu karakterine o kadar güzel tutundu ki, seyirciye çekici geldi. Her bölümü bir sonrakini izletecek şekilde çekiyoruz. Merakı sürekli taze tuttuğumuz bir iş.

 ‘Mehmet Emir’ karakterini kabul etmenizi sağlayan sebepler nelerdi?
Siyasi düzlemde uzun soluklu bir işsizlik yaşadım. Bir takım teklifler aldım ama devamlılığını gördüğüm işler değildi. Bu proje bana ilk geldiğinde çok sıcak buldum. Seyircinin de sevebileceği ve ilgisini gıdıklayan basit ve yalın bir tarzı vardı.     Uzun süredir hayalimde kirli karakterleri oynamak vardı ama ‘Mehmet Emir’i sevdim..

 Neden bir oyuncu kötü bir karakter oynamak ister?
Kötüyü oynamak ve yaşamak her zaman daha caziptir. İnsanlar için şeytani şeyler daha lezzetlidir. Oyuncunun kötü karakterleri oynaması daha keyiflidir. İyi olan iyidir ama kötü olanla bombalar patlatabilirsiniz.

“PARAM OLSA DiZi YAPMAM”

 Yer aldığınız projelerden dolayı pişmanlığınız oldu mu?
Oyunculuk hem kumar, hem büyük bir risk. Bir diziyi seçip altı hafta sonra yayından kalkınca “Keşke diğer diziyi seçseymişim” dediğim zamanlar da oldu.

 Bulunduğunuz konum sizi tatmin ediyor mu?
Şükretmeyi bilen ve kanaatkâr biriyim. Musluk damla damla aksa da, sonuçta akıyor derim ama musluk tamamen kesilirse başka arayışlarımız olacaktır. Mesela eskiden hayalleri olan ve onları gerçekleştiren bir yapıya sahiptim. Kimsenin aklına gelmeyen işlerden kendime gelir kaynağı sağlayabilirdim. Şimdi o potansiyelim var mı bilmiyorum.  O yüzden tamamen oyunculuğa teslim oldum.

 Zengin olsaydınız dizi yapar mıydınız?
Çok param olsaydı sadece sinema yapardım. Şu anda gelir için dizi yapıyorum. Eğer sevdiğiniz bir işin içerisindeyseniz yine mutlu oluyorsunuz ama param olsa dizi yapmazdım. Çünkü dizi yapmak çok yorucu bir şey.

MELİS GÜVENÇ – CADDE

Bir önceki yazımız olan Volkan Demirel'in yeni cip'i başlıklı makalemizde volkan demirel, volkan demirel cip ve volkan demirel yeni arabası hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *