Nuray Sayarı 8 Aralık Burç Yorumları

Nuray Sayarı 9 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 9 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 9 Aralık 2014 burç yorumları

Bu dönemde her ne kadar daha bağımsız ve kendimize göre hareket etmek istesek de, ortak koşulları ve hassasiyetleri gözetmek durumundayız. Gün boyunca ilişkilerden, özellikle ailevi konulardan tecrübe edebileceğimiz durumlar var. Tek başına karar almak çok cazip gelse de, başkalarının da düşüncelerini almak gerekiyor. Gün içinde evdeki hesabın çarşıya uymadığı koşullarla karşılaşabiliriz. Daha fazla uzlaşı gereği var. Sonuçta bizi bağlayan, sorumluluk getiren kişilerle görüşmek durumundayız. Yaşlı kişilerle, geleneklerle ilgili uğraşlar gündeme gelebilir.

KOÇ BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Bugün geçmişe yönelik konular gündeme gelebilir. Güven ve istikrar arayışı içine girebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda kalıcı yöntemleri tercih edebilirsiniz. Bu yöndeki planlarınızı hayata geçirmeye çalışacaksınız. Gün içinde babanıza dair bazı konularda hareketlilik olabilir.

BOĞA BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Hareketli ve enerjik bir gününüzdesiniz. Eğitime dair uğraşlarınız daha öncelikli hale gelebilir. Yakın çevrenizde bulunan tanıdıkları ziyaret etmeniz gerekebilir. Postane veya banka gibi yerlerdeki işlerinizi halletmek için uygun bir gün. Ticari alanlarda yeni gelişmeler olabilir.

İKİZLER BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Giderleriniz için yeni bir bütçe oluşturmanız gerekebilir. İşe dair konularda çaba göstermeniz gereken durumlar var. İş ortamınızı yetenekleriniz için kısıtlayıcı bulabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Bugün yeni başlangıçlar ve ilişkiler konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde değişiklikler gündeme gelebilir. İsteklerinizi dile getirmekte daha cesur olacaksınız. Ayrıca diyete ve spora başlamak için uygun bir gündesiniz.

ASLAN BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Duygusal dalgalanmalar ve içsel süreçler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Yaşayacağınız duygusallıkları kontrol altına almaya çalışmalısınız. İşe dair konularda rakipleriniz zor anlar yaşatabilir. Tedbirli olmanızda fayda var.

BAŞAK BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Gün içinde sizi zorlayacak durumlar oluşabilir. İletişim becerileriniz ve yakın çevrenizle olan paylaşımlarınız istediğiniz sonuçlara ulaşmanızda önemli bir rol oynayacak. Yaşça büyük, erkek figürler işten yana size destek olabilir.

TERAZİ BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Kariyer hedefleriniz ve tanınma konuları öne çıkıyor. Başarılı olma isteğiniz artacak. Üstlerinizle olan iletişiminizde diplomatik bir dil kullanmak faydalı olabilir. Gün içinde anneye ve anneliğe dair bir hareketlilik yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Felsefi konular ve uzaklara dair planlarınız öncelik kazanabilir. Bakış açınızı değiştirecek durumlar olabilir. Yeni düşünceler ve deneyimlere dair gelişmeler var. Kararlarınızı hayata geçirirken acele etmemeye özen gösterin.

YAY BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Bugün sürprizlerle dolu gözüküyor. Ortaklı paralarınız ve işleriniz için sağduyulu davranmalı, dönüşüm fırsatlarını beklemelisiniz. Öte yandan düşüncelerinizi dile getirmekte acele etmeyin. Daha kontrollü olmanız gerekiyor.

OĞLAK BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Uzlaşma ve anlaşma konularında bazı gelişmeler olabilir. Gün içinde rakiplerinizin sizi endişelendirdiği durumlar oluşabilir. Ancak bunun dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Eşinizle ilgili durumlarda hareketlilik yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

İş ve çalışma konuları öne çıkıyor. Çaba göstermeniz gereken durumlar oluşabilir. Acele etmeden işlerinizi sırayla halletmeye bakın. Size yardımcı olan kişilere daha anlayışlı yaklaşmaya dikkat edin. Sağlığınıza dikkat edin.

BALIK BURCU 9 ARALIK 2019 BURÇ YORUMU

Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artıyor.Kendinizi ifade etmekte daha rahat ve etkili olacaksınız. Yine de işe dair konularda daha dikkatli ve sakin olmanız gerekebilir. Gün içinde zevklere yönelik harcamalarınız olabilir.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *