Nuray Sayarı 7 Ocak Burç Yorumları

Nuray Sayarı 7 Ocak 2015 Burç yorumları bu yazıda… 7 Ocak 2015 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 7 Ocak 2015 burç yorumları

Bugün Aslan burcunda ilerleyen Ay, kararlı ve dışadönük temalara işaret ediyor. Yaratıcı alanda çok şey yapılabilir. Büyük düşünceler ve dikkat çekici tutumlar içerisindeyiz. Hayatın güzel yönlerini görmekte zorlanmayacağız. Sanatsal uğraşlar, sahnesi olan işlerde ya da yöneticilerle ilgili ilişkilerde kazançlı çıkabiliriz.
Genel olarak destekleyici ve olumlu koşulların ağır bastığı bir gündeyiz. Ancak kimi zaman evdeki hesabın çarşıya uymadığı durumlar içerisinde kalabiliriz. Gerçekçi davranmak bizi hatalardan, abartılardan koruyabilir.

KOÇ BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Bugün şanslı günlerinizden birini yaşıyor olabilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalar yavaş ilerlese de emin adımlarla sonuca doğru ilerliyorsunuz. Yeni ve heyecan veren konulara ilgi duyabilirsiniz. Eşinizle keyif veren şeyler yapmak ikinize de iyi gelecek.

BOĞA BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Ailenizle keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. Emlakla ilgili konularda rahatlama ve ilerleme söz konusu olabilir. Neden olduğunu bilmediğiniz bir durum içinde, kendinizi yeni konulara karşı daha heyecanlı hissedebilir ve özgürlük arayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Yaşadığınız olaylara karşı olumlu tavrınızı devam ettirebileceksiniz. Yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Kardeşlerinizle, komşularla birlikte keyifli zaman geçirmek mümkün. Sizin için bereketli bir gün olacak gibi duruyor.
YENGEÇ BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Maddi kazançlar konusunda keyfiniz yerinde. Harcamaları abartmamakta fayda var. İşle ilgili konularda emin adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. Bu da size içsel güveni getirebilir, yeni kararlar almak için heyecan duyabilirsiniz.
ASLAN BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacaksınız. Gün boyunca kendinizi özgür hissedebilirsiniz bu da yaratıcılığınızı artırabilir. Kendiniz için zaman ve para harcayabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz.
BAŞAK BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Başladığınız işlerde, beklemediğiniz kişilerden gelecek kısmetler var. Ruhsal gelişiminiz için olumlu bir gündesiniz, iyi değerlendirmekte fayda var. Finansal konularda eskiden aldığınız kararlar dışına çıkmak isteyebilirsiniz.
TERAZİ BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Geleceğiniz için yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak sizin için kolay olacak. Akademik konularla ilgili olanlar için de başarılı olabilecekleri zamanlar var. Beklediğiniz paraları bugün alabilirsiniz.
AKREP BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
İşlerinizle ilgili ortaklıklarda kısmetlisiniz. İşyerinizde göz doldurabilirsiniz. İşinizde aldığınız sorumluluklarda da yavaş ve emin adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. Yeni sorumluluklar size heyecan verebilir.

YAY BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Yeni şeyler keşfetmeye isteklisiniz. Öğrenmek ve öğrendiklerinizi yabancı kişilerle paylaşmak size iyi gelecek. Yurtdışıyla bağlantılı konulardan kısmetler olabilir. İşleriniz açılabilir veya bir misafiriniz geliyor da olabilir.
OĞLAK BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Yatırım ve finansal konularınızda yavaş ve emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Yapmanız gereken ödemeler için beklediğiniz paralar gelebilir. Ancak yatırımlarınız konusunda güvenli alandan çıkıp, yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz.
KOVA BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU

Gün boyunca ilişkiler gündeminizi etkileyecek. Eşinizden veya ortaklı işlerinizden güzel haberler alabilirsiniz. İlişkilerinizde bol sohbetli bir günde olabilirsiniz. Kendinizi farklı ve yeni durumlara karşı hazır hissedeceksiniz.
BALIK BURCU 7 Ocak 2015 BURÇ YORUMU
İş konusunda imkanlar var. İşler yavaş ilerlese de olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. İş yerinizde beraber çalıştığınız kişilerden yardım alabilirsiniz. Emek harcadığınız konularda rahatlıkla sonuç alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *