Nuray Sayarı 5 Aralık 2014 burç yorumları

Nuray Sayarı 5 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 5 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 5 Aralık 2014 burç yorumları

Bugün Kova burcuna ilerleyen Mars, tutulma derecesi ile zorlayıcı bir açı oluştururken, ani gelişmeler ve sürtüşme yaratan durumlar yüzünden zorlanabiliriz. Gücümüzü, enerjimizi yapıcı yönde kullanmaya bakalım. Aşırı sert tepkiler ya da iddialaşma taşıyan enerjilerden uzak durmaya bakmalıyız.

Çok net olmayan koşullar ve değişiklikler söz konusu. Düşüncelerimizde daha sakin olmaya bakalım. Öğle saatlerinde aksaklıklar mümkün. Akşam saatlerinde düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz, iletişimin hızlı ilerlediği sosyal koşullar içerisinde olacağız.

KOÇ BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde çalışmalarınızdan sonuç almakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra enerjiniz yüksek olacak. Ancak gereksiz konularla kendinizi yormamaya dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz artacak. Ticari alandaki işlerinizde ikili durumlar gözüküyor.

BOĞA BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Bugün maddi konular ve uğraşlarla meşgul olacaksınız. Parasal konularda daha gerçekçi beklentiler oluşturmanız gerekebilir. Geçmiş tecrübelerinizi göz önünde bulundurun. Kazançlarınız ve harcamalarınızla ilgili daha planlı hareket etmenizde fayda var.

İKİZLER BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Enerjiniz yükseliyor. Kendinize dair konularda farkındalık temaları öne çıkıyor. Gerek sağlık, gerekse ikili ilişkilerden yana yenilenmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Önceliklerinizi somutlaştırma çabası içinde gözüküyorsunuz.

YENGEÇ BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Olgunlaşma ve tecrübelerden ders çıkarma açısından fırsatlarla dolu bir gündesiniz. Sizi kısıtlayan aşırı yüklerden kurtulma isteğiniz artacak. Bastırdığınız duygu ve isteklerinizi anlama yönünde girişimleriniz olabilir.

ASLAN BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İş çevrenizi genişletebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ancak kurduğunuz arkadaşlıkların iş anlamında desteğe dönüşmesi zaman alacak. Sabırlı olmalısınız.

BAŞAK BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

İş ve kariyer konularında hırslı bir gününüzdesiniz. Mesleki tanınırlığınızı arttırma çabası içine girebilirsiniz. Ancak uğraşlarınızdan sonuç almak için sabırlı olmanız gerekiyor. Bazı işleriniz bürokratik süreçlere takılıp, gecikebilir.

TERAZİ BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Öğrenme ve araştırmaya dayalı uğraşlarda ilerleme sağlayabilirsiniz. Ancak çalışmalarınızı paylaşma noktasında bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Medya ve PR alanlarındaki işlerinizde dikkatli olmanızda fayda var.

AKREP BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Bugün finans konularında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mali açıdan daha planlı ve güçlü bir yeni yapı kurmanız gerekebilir. Ancak karşınıza çıkan seçeneklerin sonuçlarını kestirmekte zorlanabilirsiniz.

YAY BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Evliliğiniz açısından olumlu enerjiler gözüküyor. Ancak iletişim ve denge konularında dalgalanmalar var. Gün içinde çevrenizdekilerle yaptığınız tüm görüşmelerde net ve kontrollü olmanız büyük önem taşıyor.

OĞLAK BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Üretim ve hizmet konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınız biraz yorucu hale gelebilir.  Hatta aynı anda birkaç işle birden ilgilenmeniz gerekebilir. Yüksek enerjiniz sebebiyle işlerinizi yetiştireceksiniz.

KOVA BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Zihinsel ve sanatsal uğraşlarınız açısından güzel bir gündesiniz. Ancak öğlene kadar istediğiniz sonuçlara ulaşmakta zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi daha rahat ve enerjik hissedeceksiniz.

BALIK BURCU 5 ARALIK 2015 BURÇ YORUMU

Eve ve aileye dair konulardaki gelişmeler öne çıkıyor. Ailenize ait mülklerle ilgili bir hareketlilik yaşanabilir. Bu konuda yorucu bazı bürokratik süreçler gündeme gelebilir. Ayrıca aile büyüklerinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *