Nuray Sayarı 25 Şubat 2015 burç yorumları

Nuray Sayarı 25 Şubat 2015 Burç yorumları bu yazıda…

25 Şubat 2015 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor? İşte Nuray Sayarı 25 Şubat 2015 burç yorumları

Gün boyunca değişken koşullar ve bazı aksamalar söz konusu olabilir. Özellikle eğitim konusunda zorlanabiliriz. Aynı zamanda tam olarak karar verememek ve kaygan koşullar içinde olmak stresli olabilir. Bugün elimizdeki kaynakları ve zihinsel enerjimizi dikkatli kullanmak durumundayız. Öğleden sonra zihinsel açıdan gergin olabiliriz. Bu saatlerde şansımıza fazla güvenmemeliyiz. Dikkatsizlikler yüzünden kendimizi engellenmiş hissedebiliriz. Aynı anda birden çok işle uğraşmak çok yorucu olabileceği için, esnek bir plan yapmaya çalışmalıyız.

KOÇ BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde yakın çevrenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Netleşmeyen konularda kararsız kalabilirsiniz. Aile hayatınızı ilgilendiren konular gündeminizi etkileyebilir. Güven arayışına çekileceğiniz zamanlar var. İç sesinizi dinleyerek olaylara yeni bakış açısı getirebilirsiniz.

BOĞA BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından destek alabileceğiniz zamanlar olacak. Öğleden sonra eve ait konular daha fazla gündeminizi etkileyebilir. Evde çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek size iyi gelecek.

İKİZLER BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde çift durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda     ailenize ait konular daha çok gündeme gelebilir. İçinize dönmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Gizli kalmış konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşadıklarınızı kabullenme içinde olacağınız zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerle çift durumlara düşebilirsiniz. İlerleyen saatlerde kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Gelecek beklentilerinizde yaratıcı fikirler            içindesiniz. Sosyal konularla ilgili belirsiz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Güzel şeyler için para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Öğleden sonra işlerde aksaklık yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

İş hayatında gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde karar vermekte zorlanacağınız konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Pratik çözümler üretebilirsiniz. İlerleyen saatlerde annenizle ilgili konular gündeme gelebilir.

TERAZİ BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akademik konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Gün içinde tatil planları organize etmek isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde kriz yaratan durumlardan uzak durmanızda fayda var.  Ortaklı para durumları gündeminizi etkileyebilir. Öğleden sonraki zamanlarda evinizle ilgilenmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir.

YAY BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Eşinizle ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Uyum ve denge arayışı içinde olacağınız bir gündesiniz. İlerleyen saatlerde duygusal yönden bağlayıcı koşullar gündeme gelebilir.

OĞLAK BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Çalışma arkadaşlarınızla ilgili konular etkili        olabilir. İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınızda belirsiz durumlar yaşayabilirsiniz. Olayları akışa bırakmanızda fayda var, öğleden sonra kendinizi pozitif hissedeceğiniz durumlar söz konusu.

KOVA BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Bugün yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz işlerle ilgileneceksiniz. Eşinizle birlikte zevk alacağınız şeyler yapabilirsiniz. Etrafınızdakilere kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir.

BALIK BURCU 25 Şubat 2015 BURÇ YORUMU

Ailenizle ilgili konular gündemi etkileyebilir. Sabah saatlerinde çift durumlu olaylarla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde yavaşlama var. Başkalarından alacağınız destekler var. Gün içinde keyif alacağınız işlerle uğraşmak size iyi gelecek.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *