Nuray Sayarı 18 Aralık 2014 burç yorumları

Nuray Sayarı 18 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 18 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 18 Aralık 2014 burç yorumları

Dikkatli olmamız gereken bir gündeyiz. Özellikle öğle saatlerinde daha özenli ve sabırlı olmaya bakmalıyız. Ay-Mars karesi, bizi duygusal açıdan tetikleyebilecek koşullara ve riskli durumlara işaret etmekte. Yolda ve hareket halinde daha dikkatli olmalıyız. Bugün duygusal açıdan yorucu koşullar içerisinde olabiliriz.
Küçülmekte olan Ay’ın ışığı, daha sabırlı olmamızı gerektiyor. Tamamlanması, bitirilmesi, ayıklanması gereken koşullar olabilir. Ev, aile ve güvenliğimizi ilgilendiren konularda sakin düşünmeye bakmalıyız. Bizi duygusal açıdan oyalayan durumlar içerisinde olabiliriz.

KOÇ BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Değişim ve dönüşüm içeren durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu süreçte sizi hem ekonomik, hem de duygusal açıdan bağlayan ilişkilerden dolayı biraz zorluk çekebilirsiniz. Özellikle para ve finans konularında daha esnek olmanız gerekecek.

BOĞA BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Eşiniz, ortağınız veya dostlarınız gibi yakın bağlar kurduğunuz kişilerle olan gelişmeler öne çıkıyor. İlişkilerinizde daha dikkatli ve özenli olmanız gerekecek. Duygusal açıdan desteğinize ihtiyaç duyulabilir. İşe dair konularda ise uğraştıran durumlar gözüküyor.

İKİZLER BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Sağlığınızla ilgili tekrarlayan sorunları dikkate almanızda fayda var. Bu konuyu daha ciddi ele almalı ve gerekli doktor kontrollerini yaptırmalısınız. İşe dair önceliklerinizle sağlığınız arasında denge kurmalısınız.

YENGEÇ BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Hareketli ve enerjiksiniz. Yaratıcı uğraşlarınıza öncelik verebilirsiniz. Duygusal konularda olumlu enerjilerin etkisi altındasınız. İkili ilişkilere dair fırsatlar gözüküyor. Ancak para konularında dikkatli olmanız gerekiyor.

ASLAN BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. Bu durum çevrenizdekilerle olan iletişiminizde sorunlara yol açabilir. Ailenizle ve yakınlarınızla olan paylaşımlarınızda gereksiz durumlar oluşturabilir. Biraz rahatlamaya çalışmalısınız.

BAŞAK BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Zihinsel uğraşlarınız açısından verimli bir gününüzdesiniz. Sözlü ve yazılı iletişim açısından yüksek bir tempo içinde gözüküyorsunuz. Yalnız gerek işle gerekse eğitimle ilgili çalışmalarınızda yeni adımlar atmakta acele etmeyin.

TERAZİ BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

İş ve para konularında hareketlilik gözüküyor. Taşınmaz mülklere dair alım satım işlerinizi tamamlama uğraşı içinde olabilirsiniz. Beklediğiniz bazı ödemelerde gecikmeler meydana gelebilir. Hemen moralinizi bozmayın.

AKREP BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Yeni başlangıçlar konusunda destekleyici enerjiler var. Sağlık ve görünüşle ilgili hassas olduğunuz alanlarda somut adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde olumsuz alışkanlıklarınızı bırakmak veya diyete başlamanız kolay olacak.

YAY BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Kontrol ve kişisel sınırlara dair konular öne çıkıyor. Duygusal ve düşünsel açıdan daha kapalı davranma eğilimindesiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları ve çevrenizdeki kişileri anlama gayreti içine girmenizde fayda var.

OĞLAK BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Sosyal açıdan hareketli bir gününüzdesiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli uğraşlarda bulunabilirsiniz. Öte yandan işe dair konularda yorucu bir yoğunluk olabilir. İşten gelen paralarla ilgili bazı gelişmeler gözüküyor.

KOVA BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Rekabet ve kariyer konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinize dair daha esnek davranmanız gerekebilir. Özellikle planlarınızı hayata geçirirken sakin ve sabırlı olmanızda fayda var.

BALIK BURCU 18 ARALIK 20118 BURÇ YORUMU

Medya ve reklamcılık konularıyla ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bu alanlardaki çalışmalarınızı tamamlamaya öncelik vermelisiniz. Yurt dışı bağlantılı çalışmalarınıza dair gelişmeler olabilir. Olumlu bir hava gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *