Nuray Sayarı 17 Aralık 2014 burç yorumları

Nuray Sayarı 17 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 17 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 17 Aralık 2014 burç yorumları

Bugün Oğlak burcuna ilerleyen Merkür, özellikle mesleki konularda ciddi düşünme ihtiyacında olduğumuzu gösteriyor. Eyleme geçmek, düşüncelerimizi ortaya koymak istiyoruz. Ancak duygusal açıdan çok huzurlu olduğumuz söylenemez. İlerleyen Ay, gereksiz tartışmalara girme riskinin olduğunu açıklıyor. İşe yönelik konularda daha sabırlı ve sakin olmaya ihtiyacımız var. Önümüzdeki günlerde değişiklik yapmamız gereken işler olabilir. İyi bir plan yapmak ve gelecek yönünde düşünmek durumundayız. Öğleden sonra ev, güvenlik ve ailevi konularda huzursuz olabiliriz.

KOÇ BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Bugün, yakın ilişkilerinizde iletişim sorunu yaşayabilirsiniz. Uyum ve denge konuları önem kazanıyor. Rakipleriniz iş açısından sizi zorlayabilir. Hukuki işlerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. Soğukkanlılığınızı korumalı, ani tepkilerden kaçınmalısınız.

BOĞA BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

İşe dair konularda yorucu bir tempo içine girebilirsiniz. Genel iş programınıza uymaya çalışmalı, elinizdeki işleri halletmeye bakmalısınız. Detaylarla ilgili ufak pürüzler çıkabilir. Neyse ki akşam vakti evlilik ve dostlar açısından olumlu enerjilerle dolu olacak.

İKİZLER BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Enerjik ve kararlı bir gününüzdesiniz. Macera ve heyecan arayışı içinde olabilirsiniz. O yüzden günlük rutininiz biraz sıkıcı gelebilir. Gönlünüzden geçeni yapmak isteyecek, fırsat bulursanız işlerinizi ertelemeye bakacaksınız.

YENGEÇ BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Yalnız kalmak ve iç sesinizi dinlemek isteği öne çıkıyor. Özellikle ailevi konularda kendinizi rahat ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Anlaşılamama duygusu artabilir. Kendinizi bu duyguya çok kaptırmamalısınız.

ASLAN BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Haberler ve ziyaretler açısından yoğun bir gününüzdesiniz. Sohbetleriniz sırasında sıkıntılı durumlar oluşabilir. Soğukkanlı davranmaya çalışın. Ticari konular başta olmak üzere elinizdeki işleri tamamlamaya öncelik verin.

BAŞAK BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Başkalarından destekler ve parasal birikimlerle ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirip, yeni yatırımlara yönelme isteği öne çıkıyor. Ancak girişimlerinizden sonuç almakta zorluk çekebilirsiniz.

TERAZİ BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Kişisel hassasiyetlerinizin arttığı bir gündesiniz. Kendinizi güçlendirme ve yaşantınıza çeki düzen verme isteğiniz artıyor. Ancak isteklerinizi hayata geçirme konusunda bazı zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

AKREP BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Kontrollü olmakta zorlanacaksınız. Bu yüzden gün içinde yapacağınız görüşmelerde aşırı tepki vermemeye gayret edin. Hayatın akışını kabullenme konusu sık sık karşınıza çıkabilir.

YAY BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Hareketli bir gün geçireceksiniz. İşten gelen paralar ve destekler konuları öne çıkıyor. Bu alanlarda ara sıra bazı sürtüşmeli durumlar ortaya çıkabilir. Görüşmeleriniz sırasında ısrar veya inatlaşma içine girme eğiliminde olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Gerek üstlerinizle, gerekse iş arkadaşlarınızla olan iletişiminiz önem kazanıyor. Yanlış anlaşılmalara sebep olacak gergin enerjiler var. Konuşmaların tartışmalara dönüşme ihtimali yüksek gözüküyor. Sabırlı ve dikkatli olmalısınız.

KOVA BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Düşüncelerin paylaşılması konularında dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. İletişimde yanlış anlaşılmalar ya da tartışmalar meydana gelebilir. Medya ve yayıncılıkla ilgili çalışmalarınızda sıkıntılı durumlar oluşabilir.

BALIK BURCU 17 ARALIK 20117 BURÇ YORUMU

Finans ve para konularında değişim vurgusu artıyor. Hem mali konularda, hem de duygusal açıdan sizi kısıtlayan alanlarda değişim isteğiniz artacak. Gün içinde ortak hesaplar ve ortaklı çalışmalarınızdan yana gelişmeler yaşanabilir.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *