Nuray Sayarı 10 Aralık 2014 burç yorumları

Nuray Sayarı 10 Aralık 2014 Burç yorumları bu yazıda… 10 Aralık 2014 burç yorumlarında sizleri neler bekliyor?

İşte Nuray Sayarı 10 Aralık 2014 burç yorumları

B ugün öğle saatlerinde karşı karşıya gelen Ay ve Mars bazı tartışmalara ve aksiliklere işaret etmekte. Duygusal açıdan inatlaşmaktan uzak duralım. Yakın ilişkilerde, ailevi konularda sakin ve sabırlı olmaya gayret etmeliyiz. Bugün aynı zamanda ilişkilerimizde ve evlilik hayatında daha ciddi olabileceğimiz koşullar da var.
Oğlak burcuna ilerleyen Venüs bu dönemde ilişkilerimizde daha kontrollü ve ciddi olabileceğimizi gösteriyor. Kurumsal konularda, iş hayatında dikkatli bir profil çizmek isteyebiliriz. Gün boyu gereksiz tartışmalardan uzak kalmaya bakalım. Çok eleştirel olmamalıyız.

KOÇ BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

Yerinizde duramayacak, eğlence fırsatlarını kaçırmayacaksınız. Sergi veya konser gibi etkinliklere katılabilirsiniz. Kendinizi daha etkili bir şekilde ifade edebileceksiniz. Öne çıkmak istediğiniz konularda şansınız kadar bu becerinize de güvenebilirsiniz.

BOĞA BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

Ev düzeni ve ortaklı mülklerle ilgili konular öne çıkıyor. Emlak işlerinizde gelişmeler var. Önce hesabınızı iyi yapmalısınız. Gün içinde evinize dair alışveriş yapmanız gerekebilir. Ancak hemen büyük ölçekli planlara girişmeyin. İsteklerinizi adım adım gerçekleştirin.

İKİZLER BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

İletişim açısından yoğun bir gün… Kardeşlere dair konularda gelişmeler olabilir. Eğitimle ilgili harcamalarda bulunabilirsiniz. Öte yandan yakın çevrenizde oturan arkadaşlarınızla buluşup görüşebilir; keyifli zaman geçirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

İş hayatınızla ilgili olumlu bir ortamda olacaksınız. Yalnız kendinizi göstermek isterken abartmayın. Öte yandan para konularında bir hareketlilik gözüküyor. Yatırımlarınızla ilgili bazı masraflar çıkabilir.

ASLAN BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

Kişisel konularla daha ilgili olacak, tazelendiğinizi hissedeceksiniz. Aşktan yana şanslı bir gününüzdesiniz. İkili ilişkilere dair meseleler daha öncelikli hale gelebilir. Bu durum ilişkilerinizi yenilenme sürecine sokabilir.

BAŞAK BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

Hayatın akış hızına ayak uymakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş konular ya da çatışmalı durumlarla ilgili düşünme süreçleriniz olabilir. Ancak size yük olan konuların üstesinden gelmenizi sağlayacak olumlu enerjiler gözüküyor.

TERAZİ BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

Bugün iletişim becerileriniz sayesinde güzel bağlantılar kurabilirsiniz. İçinde bulunacağız ortamlardaki yeni tanışıklıklar iş açısından olumlu süreçler yaratabilir. Ancak maddi açıdan harcamalarınız epey artacak.

AKREP BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

İşe ve aileye dair sorumluluklar açısından hareketli bir gündesiniz. İşinizle ilgili toplum önünde olmanızı gerektirecek bazı durumlar oluşabilir. Öte yandan aileye özellikle anneye dair konularda gelişmeler gözüküyor.

YAY BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

Farklı kültürlere olan merakınızı giderecek yolculuk planları gündemde. Duygusal açıdan sizi kısıtlayan kuralları aşmak isteyeceksiniz. Ancak bu coşkulu tavrınız eğitim konusunda yapacağınız görüşmelerde sorun yaratabilir.

OĞLAK BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

Finansal konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yatırımlarınıza dair bazı teklifler gelebilir. Karar vermeden önce mutlaka bir uzmandan görüş alın. Aklınızdaki planları hayata geçirmek için bazı engelleri aşmanız gerekecek.

KOVA BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

Ortaklara dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Öte yandan yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Mahkemeler ve davalarla ilgili hukuki işlerinizde tartışma enerjisi yüksek gözüküyor. Çözüm odaklı düşünmelisiniz.

BALIK BURCU 10 ARALIK 20110 BURÇ YORUMU

Üretim ve hizmet konuları önem kazanıyor.
Öte yandan yüksek performansınızla üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Yoğun tempoya rağmen iş arkadaşlarınızla keyifli paylaşımlarınız olacak. Yalnız sağlığınızı ihmal etmeyin.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *