Nur Bozar tekrar Bu Tarz Benim’de

Nur Bozar ekranlara geri dönüyor…
Bu Tarz Benim yarışmasıyla üne kavuşan iki isim Nur Bozar ve Özlem Özden’i bundan sonra sık sık televizyonda izleyeceğiz. Nur Bozar’la rakibi Özlem Özden aynı programda çalışacak…

Her hafta yarışmacıların arasında kimin veda edeceği merak edilen ve Show Tv’nin izlenme rekoru kıran yarışması Bu Tarz Benim bitti ama adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bu Tarz Benim‘ yarışmasında, Türkan Şoray’a benzerliği ile dikkat çeken ismi Nur Bozar ile ‘hiç susmayan’ yarışmacısı Özlem Özden kariyerlerine televizyonda devam edecekler. İkili yakında Atv’de ekrana gelecek bir şarkı yarışmasında görev alacak. Özlem Özden’in jüri üyesi koltuğunda oturacağı programda sahne arkası sunuculuğunu ise Nur Bozar üstelenecek.

Yayınlamaya başladığı günden beri iddialı jüri kadrosu ve birbirinden güzel yarışmacılarıyla gündemden düşmeyen Bu Tarz Benim yarışmasının asıl kazananları Nur Bozar ve Özlem Özden oldu.
Nur Bozar geçtiğimiz aylarda yarışmadan kendi isteğiyle ayrılmış bu ayrılık Bozar’ın TV8’e transfer olduğu dedikodularına yol açmıştı.

Bu Tarz Benim’in jüri üyelerini, kendisini “dikişçi” ve “kostüm tasarımcısı” ve “Arıza” olarak tarif eden Nur Yerlitaş, “Bizimla deyılsın” İvana Sert, uzun süre sanatçıların imaj makerlığını, makyözlüğünü, kuaförlüğünü, fotoğrafçılığını ve modelistliğini yapan Kemal Doğulu ile koreograf ve mankenlik ajansı sahibi Uğurkan Erez oluşturuyordu. Sunuculuğunu ise Öykü Serter üstlenmekteydi.

 Bu Tarz Benim yarışmacıları ajans oyuncusu!

 Bu Tarz Benim için RTÜK’e şikayet yağdı

 

Bir önceki yazımız olan Serenay Sarıkaya rezil oldu! başlıklı makalemizde Serenay Sarıkaya ve Serenay Sarıkaya instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *