Niran Ünsal Gece filminde oynadı

Niran Ünsal, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın paylaştığı ‘Gece’ filminin kadrosuna katıldı; ‘pavyon’ şarkıcısı oldu.

Filmde ‘Gece’ şarkısını seslendiren şarkıcı, Nurgül Yeşilçay’la çektiği selfie’yi de Instagram’dan paylaştı.

“ROLÜM iÇiN NURGÜL’LE iSTiŞARELER YAPTIK”

Niran Ünsal, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Vildan Atasever’in paylaştığı ‘Gece’ filminde pavyon şarkıcısını oynadı.
Set ortamından çok keyif aldığını söyleyen Ünsal, “Türkiye’de sinema sanatçı olarak beğendiğim ilk üç oyuncuyla aynı projede olmaktan mutluluk duydum. Benim için de mesleki açıdan çok önemli bir hatıra oldu. Bazı duyguların tarifi sözlerle ifade edilemiyor. Ne söylesem eksik kalır” diyerek duygularını paylaştı.
Filmin yönetmeni Erden Kıral’dan övgüler aldığını da ekleyen Ünsal, sözlerine şöyle devam etti: “Böyle kadrolar içerisinde her zaman olmaya hazırım. Önemli olan işin vizyonu ve kalitesi.
Nurgül ile rolüm için birlikte istişareler yaptık. Şarkıların üzerinde konuştuk. Hocamızın da ‘Afişe resmini ve ismini taşımayı istiyorum. Seni müzisyen olarak çok beğeniyorum’ sözleri beni çok mutlu etti.”

Bir önceki yazımız olan Özge Özpirinçci'nin yeni sevgilisi Burak Yamantürk başlıklı makalemizde Burak Yamantürk, Burak Yamantürk'ün sevgilisi ve özge özpirinççi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *