Nihat Doğan’ın yerine Survivor AllStar’a kim gidecek?

Tüm Türkiye’yi sarsan Özgecan Aslan cinayetinin ardından önceki gün attığı tweet’le tepki toplayan Nihat Doğan‘ın yerine 22 Şubat’ta TV8’de başlayacak olan ‘Survivor All Star‘ yarışmasına Ahmet Dursun gidecek. Twitter hesabından, “Siz de mini etek giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca bas bas bağırmayacaksınız” şeklinde bir tweet atan Doğan’a sosyal medyadan çok büyük tepkiler yağdı. Sosyal medya kullanıcıları ‘#NihatVarsaSurvivorBoykot’ etiketiyle başlattıkları kampanyayla eleştirilerini dile getirerek, TV8’in patronu ve Survivor’ın yapımcısı Acun Ilıcalı’ya iletti.

“Survivor’la var olmadım”
Eleştirileri dikkate alan Acun Ilıcalı’da Nihat Doğan’ı ‘Survivor All Star’ yarışması için Dominik’e götürmeme kararı aldı. Dün sabah Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde ‘Survivor’ yarışmacılarıyla bir araya gelen Ilıcalı, daha sonra ofisine dönerek ekibiyle toplantı yaptı. Toplantıda Ilıcalı ve ekibi Nihat Doğan‘ın yerine Ahmet Dursun‘u yarışmaya götürme kararı aldı.

Nihat Doğan ise dün attığı ‘tweet’ler de “Şunu herkes bilsin ki Survivor’la var olmadım, Survivor’la da bitmem. Acun Ilıcalı ağabeyimden projeye zarar gelmemesi adına affımı istedim” cümlelerine yer verdi.

 Nihat Doğan annesi ile bir arada

 

CADDE

Bir önceki yazımız olan Şeref Meselesi'nde Yiğit mafya babası mı? başlıklı makalemizde Kerem Bürsin, şeref meselesi ve şeref meselesi yiğit hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *