Nicole Kidman Instyle’a röportaj verdi

Nicole Kidman: “İnsanlar bana, ‘Ne kadar çokrisk alıyorsun, çok cesursun’ diyor. Oysa acıyı ne kadar hissederseniz, o kadar artar. Ben ise üzerine giderim.”

Oscar ödüllü Avustralyalı yıldız Nicole Kidman, Instyle dergisinin ağustos sayısı için objektif karşısına geçti. 7 yıldır şarkıcı Keith Urban ile evli olan oyuncu; aşkını ve
hayatını anlattı.

SADELİĞİ SEVİYORUM
* Üç yaşındayken ailemle Sydney’e taşındım. 2006 yılında Urban’la evlendikten sonra ise Nashville’i evim saydım. İçten içe country insanıyım. Dışarda olmayı, sadeliği, rahat ve yavaş bir hayatı seviyorum. Yani büyükşehirde topluluk içinde olmak bana göre değil.
* Profesyonel olarak 14 yaşında çalışmaya başladım. Hırslıydım. Okul piyeslerinde oynayıp, dans etmiştim. Daha da iyisi, bu iş okula gitmeyip erkeklerle öpüşmeme fırsat veriyordu.
* Avustralya’daki ilk rollerimden biri romantik komediydi. “Harika! Okul yok, erkekler var” diye düşün-müştüm.
* Sanırım beni hayatta motive eden şey; güçlü manevi yaşam. Keith benim hep çok düşünen, hisseden ve analiz eden biri olduğumu söyler. Kendi gölgemden kaçan biri değilim. Bir rol üzerinden insan ruhunu keşfederken kendimi hayata daha çok bağlı hissediyorum.
* Her zaman korkularımın üzerine gitmeye çalışmışımdır. Onun karşısında çaresiz kalmak istemem. İnsanlar bana, “Ne kadar çok risk alıyorsun. Çok cesursun” diyor. Ben de, “İçimden ne kadar korktuğumu keşke bilseydiniz” diyorum. Ne kadar fazla hissederseniz, acı o kadar güçlenir.

EŞiM AŞK MEKTUPLARI YAZIYOR

* Ke­it­h’­in de be­nim de içi­miz­de bir çin­ge­ne var. Her ye­ri evi­miz ha­li­ne ge­ti­re­bi­li­riz. Kız­larımız da
bi­ze ben­zi­yor; bu yüz­den on­la­rı da her ye­re gö­tü­re­bi­li­yo­ruz.
* Ke­it­h’­le prog­ram­la­rı­mız ça­kış­tı­ğı za­man, bir­bi­ri­miz­den ki­lo­met­re­ler­ce uzak­ta za­man ge­çir­mek du­rumun­da ka­lı­yo­ruz. Bu­gü­ne ka­dar en uzun ay­rı­lı­ğı­mız 14 gün sürdü. Çün­kü elim­de, 14 mek­tup var (gü­lü­yor). İliş­ki­mi­zin ba­şın­dan be­ri, ay­rı ol­du­ğu­muz her ge­ce için bir aşk mek­tu­bu ya­zar. Bu bi­zi ya­kın­laş­tı­rı­yor.

Bir önceki yazımız olan Mustafa Ceceli karısı ve oğluyla alışverişte başlıklı makalemizde Mustafa Ceceli, Mustafa Ceceli'nin karısı ve Mustafa Ceceli'nin oğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *