Neslihan Atagül Kadir Doğulu’dan ayrıldı mı?

Oyuncu Kadir Doğulu, hafta sonu kardeşleriyle aile yemeği yedi.

Her pazar buluştuklarını söyleyen Kadir Doğulu’nun yanında bu kez sevgilisi Neslihan Atagül yoktu. Gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıtlamayan  Kadir Doğulu’nun yardımına kardeşi Kemal Doğulu koştu: “Neslihan’sız oldu bugün, telafi edeceğiz.”

Neslihan Atagül Kadir Doğulu’dan ayrıldı mı?

Neslihan Atagül’ün yemeğe katılmaması “Ayrıldılar mı?” sorusunu akla getirdi.

Neslihan Atagül Senden Bana Kalan filminde

Ekrana veda eden ‘Fatih Harbiye’ dizisinin ‘Neriman’ı Neslihan Atagül, ‘Senden Bana Kalan’ filminin çekimlerine başladı.

Neslihan Atagül; yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği filmde başrolü Ekin Koç ile paylaşıyor. Bir aşk hikayesinin anlatıldığı ‘Senden Bana Kalan’, mart ayında izleyiciyle buluşacak.

Neslihan Atagül’ün motosiklet macerası

‘Fatih Harbiye’ ekrana veda eder etmez, dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, motosiklet dersi almaya başladı.

Önceki gün Ulus’ta bir motor parkurunda hocasını dinledikten sonra motora binen oyuncu, gaza çok yüklenenince çuvalladı.

Motoru arkadan tutan hocası, oyuncunun motordan düşmesini engelledi.

 

Bir önceki yazımız olan Zeynep Casalini Yas Uykusu'nu piyasaya çıkarıyor başlıklı makalemizde Eflatun Müzik, Yas Uykusu ve Zeynep Casalini hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. melek axundova says:

    neslihani bir cok dizide gormek istiyoruz cok guzel ve dogal bir kiz hemde basarili azarbaycandan ona kucak dolu sevgiler

  2. aydan says:

    Neslihan hanım film çekimi için İstanbul dışında.Yemekte olmaması çok normal bir durum bu şartlarda. Neden hemen ayrılık başlığı atıyorsunuz. Ayıp yahu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *