Nehir Erdoğan’ın düğün fotoğrafları

Sanat ve cemiyet dünyasının iki ünlü ismi hafta sonu dünya evine girdi. Nehir Erdoğan, aile arasında evlenirken; Maya Portakal kalabalık bir tören tercih etti

An­tak­ya­lı işa­da­mı İb­ra­him Bi­tar­gi­l’­le ni­kah ma­sa­sı­na otu­ran Ma­ya Por­ta­ka­l’­ın dü­ğü­nün­de ro­man­tizm ön plan­day­dı.
Bi­tar­gi­l’­in Ar­su­z’­da­ki evin­de ev­le­nen çift, İs­tan­bu­l’­dan ge­len yüz­ler­ce da­vet­li­ye ev sa­hip­li­ği yap­tı. Sos­ye­te­nin il­gi gös­ter­di­ği dü­ğün­de; ge­le­nek­ler ye­rine ge­ti­ril­di, eğ­len­ce geç sa­at­le­re ka­dar de­vam et­ti.

60’LI YILLAR ESiNTiSi

Oyuncu Nehir Erdoğan, ‘Silsile’ filminin setinde tanıştığı görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil ile önceki akşam Kandilli’de evlendi.

Çift, törende Vakko imzalı gelinlik ve damatlık giydi. Güzel oyuncu, 1960’lı yılların Fransız stilini yansıtan gelinliğiyle sade ve şıktı.

Oyuncu Nehir Erdoğan, ‘Silsile’ filminin setinde tanıştığı görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil ile önceki akşam Kandilli’de evlendi. Yedi aydır birlikte olan çift, düğünlerine sadece ailelerini ve yakın arkadaşlarını çağırdı. Sadeliğin hakim olduğu törende Erdoğan ve Sesigürgil, Vakko imzalı gelinlik ve damatlık giydi.

Bir önceki yazımız olan Alper Türedi'den lösemili çocuklara destek başlıklı makalemizde Alper Türedi ve lösemi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *